Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
659 postów 15 komentarzy

Daily Mail Opętana ideologicznie lewica stoi za rozruchami w w Anglii .

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pełna przemocy anarchia Brytyjska lewicowa inteligencja zmiażdżyła całkowicie wszystkie społeczne wartości 30 letniego lewicowego eksperymentu wypalającego w społeczeństwie całkowicie każdą fundamentalną wartość

 

Daily Mail Opętana ideologicznie lewica stoi za rozruchami w w Anglii .
 
W Daily Mail , centrowej brytyjskiej gazecie ukazał się artykuł w którym źródeł zamieszek w Anglii Melaine Philips upatruje w 30 letnim eksperymencie społecznym jaki dokonała na brytyjskim społeczeństwie opętana ideologicznie lewicowa ( liberalna w terminologii anglosaskiej ) inteligencja. Pod spodem fragment artykułu
 
Daily Mail „Brytyjska lewicowa inteligencja zmiażdżyła całkowicie wszystkie społeczne wartości . „...”Pełna przemocy anarchia ,która utrzymuje się na brytyjskich miastach jest wynikiem całkowicie do przewidzenia 30 letniego lewicowego eksperymentuwypalającego w społeczeństwie całkowicie każdą fundamentalną wartość .”...” Rodzina w której dwoje rodziców związanych jest związkiem małżeńskim , wykształcona merytokracja ( moje : merytokracja rządy osób najbardziej utalentowanych i stojących najwyżej pod względem intelektu, które awansowały na swe stanowiska zgodnie z "systemem zasług", zob. merit system.   Etym. - ang.bryt. meritocracy 'jw.'; z łac. meritum 'zasługa'; zob. -kracja. ..(źródło) ) , karanie przestępców , narodowa identyfikacja , wymuszenie stosowani prawa antynarkotykowego , i wiele innych fundamentalnych zasad zostało zmiażdżonych przez lewicową inteligencję opętanych obsesją rewolucyjnego przekształcenia społeczeństwa.„...” Jak dostrzegł wczoraj Dawid Cameron , to jest wyrazisty obraz społeczeństwa , które jest nie tylko rozbite, ale również chore.”...”Większość tych dzieci pochodzi z gospodarstw domowych samotnej matki ( moje : autorka celowo nie używa słowa rodzina tylko gospodarstwo domowe ) ...za ta przerażającą sytuacją stoi świadome usunięcie najbardziej istotnego czynnika przygotowującego dzieci do życia w społeczeństwie , przemieniającego ich z pierwotnych dzikusów w cywilizowanych obywateli , usunięcie ojca , który jest zaangażowaną integralną częścią rodziny . „ ….Od czasu kiedy Partia Pracy ( socjaliści) doszli do władzy w 1977 roku , rozpoczęli systematyczne niszczenie nie tylko tradycyjnej rodziny,ale najmniejszego śladu idei ,że rodzice pozostający w związku małżeńskim są lepszym środowiskiem dla dzieci niż cokolwiek innego. „ ...(źródło)
 
We wczorajszej notce poświęconej rozruchom w Anglii zwróciłem uwagę na zbudowanie społeczeństwa półniewolniczego ,w którym oligarchia eksploatuje ekonomicznie poprzez bandyckie , rabunkowe podatki resztę społeczeństwa. Polecam zainteresowanym ten tekst pod tytułem „ Płonie Londyn , Birmingham , Liverpool . Kiedy Warszawa , Kraków? „ .
 
Co ciekawe eksploatacja ekonomiczna,podatkowa została użyta nie tylko zresztą w Anglii jako narzędzie likwidacji rodziny. W Polsce również opętana ideologicznie lewica, lewacy kontrolujący większość aparatu socjalistycznej III RP przy użyciu podatków i terroru propagandowego niszczą polskie rodziny .
 
Wróćmy jednak do eksperymentów lewackiej inteligencji jakie opisała Philips . Philips je opisując nie dodała ,że istnieje w Anglii społeczeństwo, w którym rodziny są stabilne , rozwody są rzadkością, a wykształcenie dzieci staranne . Tym konserwatywnym społeczeństwem jest ...elita angielska . Celowo użyłem słowa społeczeństwo na określenie jego górnej warstwy. System wartości, hermetyczność w tym taboo mezaliansu uniemożliwiające przenikanie do niego ludzi z warstw niższych czyni elity europejskie odrębna społecznością.
 
Elity europejskie używają lewaków i ich ideologię jako narzędzia do rozbicia , osłabienia , a tym samym kontrolowania eksploatowanego przez nią piramidami podatków społeczeństwa. Lewacka ideologia nie ma wstępu na salony, te prawdziwe salony z ludźmi posiadającymi prawdziwe pieniądze i prawdziwą władzę.
 
To o czym pisze Philips potwierdzają badania Fedyszak Radziejowskiej . Fedyszak Radziejowska podaje ,że „ gospodarstwo domowe „ samotnej matki , jest środowiskiem patogennym dla dzieci .Aż strach pomyśleć jak patogenne dla dzieci jest „gospodarstwo domowe homoseksualistów „
 
W kontekście rozważań Philips o inżynierii społecznej opanowanego przez obłąkaną ideologicznie ( uważam ,że tą terminologię Philips należy wprowadzić do opisu patologicznej socjalistycznej , lewackiej polskiej inteligencji ) , lewicową inteligencję która jak warto przypomnieć sobie analizę Krasnodębskiego .
 
Otóż Krasnodębski w swoim tekście opisującym funkcje jaką pełni Komorowski w Polsce pod znamiennym tytułem „ Ochraniarz establishmentowej biurokracji „ wysunął diagnozę ,że Platforma jest partią lewicową, czyli innymi słowy socjalistyczną ( więcej) .
 
Działania Platformy , niszczenie chorymi podatkami rodziny oraz terror propagandowy „brunatnych mediów „ ( proszę pamiętać , że faszyzm , niemiecka odmiana faszyzmu wprowadzona przez Hitlera , komunizm Stalina, Pol Pota to skrajne postacie socjalizmu ) niszczą polskie społeczeństwo. Efektem tego będzie budowanie na bazie dzieci z rozbitych rodzin klasy lumpenproletariatu , bezideowych, zaspakajających jedynie najniższe instynkty roboli .
 
W poprzedniej notce zadałem pytanie w poprzedniej notce Kiedy zapłonie Warszawa , Kraków ? Podałem dwa scenariusze . Albo wyniszczani podatkami i terrorem intelektualnym ( to termin Braque ...więcej ) Polacy użyją również demokratycznej formy nacisku na rząd jaką są po0kojwe manifestacje, jak chociażby ta co miesięczna pod Pałacem Prezydenckim , albo za kilka lat polskie dzieci wyalienowane w tej chwili z tradycji polskich wartości przez brunatne media, pozbawione życia w normalnych rodzinach przez lewicowa , socjalistyczną Platformę spalą nasz miasta , tak jak to się dzieje teraz w Anglii .
 
Marek Mojsiewicz
 
 

KOMENTARZE

 • Bardzo interesujace i rzeczowe
  tylko tyle że unikałbym stosowania łatwych kalek - lewica / prawica.
 • Jak to zmienić?
  Czy jeszcze jest szansa na odwrócenie zła jakie się zalęgło w umysłach zdemoralizowanych ludzi?
  Przypomnijmy sobie czasy rewolucji hiszpańskiej na początku lat trzydziestych i w Chile pod rządami czerwono-brunatnego socjalisty Alliende, czy wtedy społeczeństwo samo z siebie mogło (było zdolne) dostrzec zło?
  Czy człowiek chory na raka może sam się uleczyć ,czy też potrzebny mu jest fachowiec lekarz?

  Pozdrawiam.

  AdNovum
 • Jak zwykle w samo sedno Panie Marku
  Kiedy ludzie naprawdę zrozumieją czym jest lewica?

  Dałem 5
 • @nakon
  Dlaczego? Jakich łatwych kalek. Lewica do bandyctwo pod pozorem polepszenia bytu społeczeństwa. Lewica ma na celu zniszczenie wszelkich wartości. Lewica to po prostu czysty populizm.
 • @ Autor
  Za oba artykuły dałam 5*.

  Może Anglia pierwsza wygrzebie się z lewactwa?
  U nas nie ma jeszcze tych warunków - owszem, ciśnienie zniewolenia rośnie, ale o tym jeszcze nie wie podstawowa masa narodu, określana tu przez nas lemingami. Proszę zauważyć, że nawet najbardziej kretyńskie pociągnięcia warstwy rządzącej NIE SPOTYKAJĄ SIĘ ZE SPRZECIWEM! O wyrokach sądów nie mówiąc! Dopóki jest taniec z gwiazdami i ochłap na grilla - zapomnijmy o sprzeciwie społecznym w takiej skali, by cokolwiek zmienić. Ale nawet wtedy - CO może zmienić zbuntowana hołota? Ceny ochłapów?
  Bieda w tym, że Polska została z premedytacją pozbawiona elity i z równą premedytacją zaniechano /nie dopuszczono/ do jej odbudowy po 1989 r..
  Nawet tutaj, gdy pisałam o reprywatyzacji, jako jednym z warunków odbudowy klasy średniej, owej elity, niezależnej materialnie, prawicowe "czerwone" umysły podniosły wrzask na poziomie: nie będzie mi wnuk hrabiego po polu galopował, czy coś w tym stylu. Już jednak kilkoro rzeczywiście prawicowych publicystów często podnosi, że zaniechanie odbudowy klasy średniej było największą zbrodnią w Polsce po 1989 r. Bo to rzutuje na dalszy los narodu.
  Będzie szlachta jerozolimska i zaczipowana horda /bez głowy, wartości i drogowskazu/ pracowników - niewolników.
  Uprzejmie donoszę :(((, że i Jarosław Kaczyński jest osobistym przeciwnikiem reprywatyzacji, a PiS - programowym.
  Ale te konstatacje są raczej znane - nie tylko ja tu o tym piszę, chociaż może jestem najbardziej "męcząca" /temat/. Bo uważam go za jeden z podstawowych!
  Tak, zazdroszczę Anglii owej dość hermetycznej elity. Zaraz zapewne ktoś mnie tu za to wyzwie, albo odwoła się do swojej folwarcznej przeszłości...
 • @AdNovum: Czy jeszcze jest szansa na odwrócenie zła jakie się zalęgło w umysłach zdemoralizowanych ludzi?
  Pan pyta, jakbym nie podał.

  http://grzegorz.rossa.nowyekran.pl/post/12720,michnik-przychodzi-noc-dlugich-nozy-czy-noce-moskiewskie
 • @KOSSOBOR
  Własność jest podstawowym prawem człowieka.
  Człowiek bez własności, bez własności zagwarantowanej prawem, jest tylko niewolnikiem.
  NIEWOLNICY OBUDŹCIE SIĘ!!!!!!!!

  Pozdrawiam:)))

  AdNovum
 • @Grzegorz Rossa.
  Wiem i czytałem, ale mimo to za przypomnienie dziękuję.

  Pozdrawiam.

  AdNovum
 • @nakon: unikałbym stosowania łatwych kalek - lewica / prawica
  Pańska propozycja jest wezwaniem do zrezygnowania z myślenia.
 • PiS jest partią lewicową
  bo:

  1. Jest zwolennikiem wysokich podatków
  2. Jest zwolennikiem redystrybucji budżetowej
  3. Jest zwolennikiem centralnego planowania w systemie edukacji
  4. Jest zwolennikiem obowiązkowego państwowego systemu ubezpieczeń społecznych
  5. Jest zwolennikiem utrzymania korporacji zawodowych
  6. Jest zwolennikiem kontrolowania kultury poprzez jej finansowanie

  tak można jeszcze długo :)

  Dlatego proszę nie mówić lub sugerować, że PiS jest partią prawicową!
 • @jakze
  Kolego / Koleżanko proszę nie pisać takich tekstów, bo gorzej ukształtowane umysły, mogłyby w to uwierzyć.
 • @jakze
  1. Kłamstwo. PiS obniżał podatki
  2. no i co z tego?
  3. Jak każdy normalny kraj, który ma na celu edukację patriotyczną społeczeństwa i dobrą edukację w ogóle. Partie lewicowe dążą do anarchii w tej materii
  4. Jak każdy normalny demokratyczny kraj, który chce zabezpieczyć przyszłość swoim obywatelom i to też nie ma nic wspólnego z lewactwem.
  5. Kłamstwo. PiS działał w imię zrównania praw wszystkich ludzi, którzy aspirują do zostania np. adwokatem. PiS chciał ukrócić te mafijne praktyki, które mają miejsce w klikach mecenasów i sędziów.
  6. Bzdura. wiem co masz na myśli ale zapytam, żebyś rozwinął te bzdury. O co Ci chodzi?

  Po co puszczasz te puste kłamliwe hasła platformiany trollu?
 • @oskar20: glosujemy na PiS
  A mandaty rozdają specsłużby:

  http://grzegorz.rossa.nowyekran.pl/post/18635,oddajcie-co-bareistyczne-barei
 • Nazwijmy sprawy po imieniu
  Międzynarodowa mafia, działająca w imieniu i na korzyść bogaczy. Nic nowego, tylko sposoby się zmieniły.
 • @zawsze.d.u.c.h
  Jeśli chodzi "tylko" o kasę i władzę materialną, to jeszcze nie jest tak źle.

  Ale wcale nie jestem pewien, czy nie ma to wymiaru głębszego, duchowego. Czy nie jest to już po prostu otwarta wojna Dobra ze złem wcielonym... Nie tylko moja obawa.
 • Nie czytając komentarzy ostatnio taki filmik zrobiłem ...
  http://www.youtube.com/watch?v=QDi3efgfAUY
 • @Autor
  Ważny artykuł i wyrażający prawdopodobnie jedne z ważniejszych przyczyn zamieszek. Cieszę się, i dziękuję, że Pan ten artykuł zamieścił, poprzedni mnie zdenerwował...
 • @space
  Oczywiście, jakąś drogą, za pomocą, poprzez - ono działa.
 • @adriano
  Pan rozumie słowo lewica w niehistorycznie ukształtowany sposób

  1. Kłamstwo. PiS obniżał podatki (Obniżył składkę rentową i zlikwidował podatek spadkowy - nic więcej)

  2. Redystrybucja budżetowa to także pomysł socjalistyczny - gdyby PiS był prawicowy pozostawiłby pomoc słabszym organizacjom charytatywnym
  3. Wychowanie patriotyczne narzucane przez państwo to wymysł socjalisty Hitlera Można poczytać http://tnij.org/mz76
  4. PiS tak chce zabezpieczyć przyszłość swoich obywateli że ponad dwa miliony z nich musiało stąd uciekać - jest to konsekwencja ucisku podatkowego (ZUS, PIT, VAT i inne) i niszczenia przedsiębiorczości przez aparat państwowy
  5. PiS nie chciał zlikwidować korporacji tylko je "otworzyć"
  6. PiS chce zatrudnić artystów do celów propagandowych motywując ich do tego finansowo.

  Nie jestem fanem PO. Głosowałbym na PiS gdyby obniżał podatki ale to partia typowo etatystyczna jak wszystkie obecne w sejmie.
 • @jakze
  "PiS gdyby obniżał podatki ale to partia typowo etatystyczna jak wszystkie obecne w sejmie."

  Być może, ale nie na pewno. Zwłaszcza po "katastrofie".

  Tak, czy inaczej, jeśli nie będzie rozsądnej alternatywy z szansą na sukces, to tym razem pozostanie nam PiS. Bo przecież nie PO, PSL, SLD?
 • @space
  PiS już miał 5minut i niczego istotnego nie zrobił. Dlaczego miałbym im dawać drugą szansę, zwłaszcza że zatrudniał dodatkowych ludzi w administracji (mniej niż PO ale także)
 • Birmingham — murzyńsko-karaibskie bandy, które atakują muzułmanów z wrzaskami: "będziecie spaleni"...
  * * *

  Także z Daily Mail.

  To nie tylko lewactwo. To także żerujące na zasiłkach murzyńsko-karaibskie bandy, które ganiają podpalając samochody i atakują muzułmanów z wrzaskami: "będziecie spaleni"...

  Ojciec jednego z 3 zabitych muzułmanów, 21 letniego chłopaka — wzywa do spokoju i mówi, że ludzie potracili pracę i dobytek. A on stracił rodzinę

  A inni wzywają w tym samym czasei do odwetu na murzyńsko-karaibskich bandytach...

  W dużym stopniu za rozprzestrzenienie się tych zajść — jest winne szefostwo policji. Od początku zabraniające użycia armatek wodnych do rozproszenia tych początkowo małych grupek bandytów. Oraz policja unikająca starcia i wycofująca się z miejsc opanowanych przez bandy...
  *

  Locals claimed that Afro-Caribbean gangs had been prowling the area, setting light to cars and shouting at Muslims ‘you will burn’ just before the alleged murders.

  As racial tensions rose to boiling point with some Muslims calling for ‘retribution’, 45-year-old Mr Jahan – who desperately tried to revive his dying son – urged people not to seek revenge.

  ______
  Cytat za: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2024375/BIRMINGHAM-RIOTS-Race-murder-victim-Haroon-Jahans-father-Tariq-calls-calm.html#ixzz1UlPqizaY
 • @jakze
  Dobra, to kto jak nie PiS?
 • @space
  Jedyna partia według mnie, która rożni się diametralnie od tego co mieliśmy w Polsce przez to 21 lat to Nowa Prawica Korwina Mikke. Ja nie widzę innej sensownej opcji.
 • @Andy-aandy
  * * *
  Kto wychwala zamieszki w Anglii?

  Darcus Howe, pochodzi z wysp Trinidad and Tobago, wykształcony (prawnik) i murzyński bandzior nienawidzący białych, członek bandyckiej grupy "Brytyjskie Czarne Pantery"...

  Ideałem tych lewicowych bandytów była komunistka i morderczyni Angela Davis, szukająca azylu na Kubie po zamordowaniu sędziego w Kalifornii, USA.

  Howe był skazany w Anglii za ataki na policjantów...
  *

  Darcus Howe "a member of the British Black Panther Movement, and in August 1970, following a protest, Howe was arrested and tried for riot, affray and assault"

  "Howe was sentenced to three months' imprisonment for assaulting a police officer trying to search him, and served six weeks in prison"
  *
  ________
  Cytat za: Wikipedia
 • @jakze
  Jak już to "stare dobre" UPR - BEZ Korwina.

  A z nowych rozwiązań - jeśli wystartują z hukiem - Wolność i Godność z Tomaszem Urbasiem na czele.
 • A teraz na temat drogiego syna — Mr. Darcus Howe...
  * * *
  Darcus Howe — trzy razy żonaty i siedmioro dzieci. Nic dziwnego, bo skoro podatnicy płacą na jego dzieci w postaci zasiłków...

  W 2005 Darcus Howe przedstawił film o swoich problemach w relacjach z synem, który został złapany na sprzedaży skradzionych paszportów, kradzieżach w sklepach oraz został oskarżony o usiłowanie gwałtu.

  W ten sposób jedni murzyńscy bandyci z mordeczych "Czarnych Panter" chodują sobie godnych następców. A z murzyńsko-karaibskie bandy mają dobrych bandziorów...

  A później winią społeczeństwo za to, że nie kocha murzynów!!!

  Równie dobrze zamiast muzułmanów — te bandy będą atakować i białych... Bo nauczenie się czegokolwiek, by móc pracować — to jest wielki wysiłek.

  Dużo łatwiej jest być bandytą i rmordować oraz rabować uczciwych ludzi!!!
  *

  Howe has been married three times and has seven children.

  In October 2005, Howe presented a Channel 4 documentary Son of Mine, about his troubled relationship with his 20-year-old son Amiri, who had been caught handling stolen passports, shoplifting, and accused of attempted rape.[7][8]

  ____
  Cytaty z Wikipedii
 • @space
  Z tego co mówi Sommer to stare dobre UPR to teraz 40osób w Polsce, w dodatku mają ogromne długi które zaciągnął były prezes Witczak. Korwin opuścił UPR właśnie dlatego, że nie chcieli odwołać Witczaka który bez zgody partii wypłacał sobie samowolnie 7tyś złotych wypłaty. Jak dla mnie to przemawia na korzyść Korwina. Facet jest ekscentryczny trochę, ale to ideowiec.
 • @jakze
  A to nie wiedziałem, że to złodziej... Ciekawe, ciekawe...
 • Brawo!
  Opetana ideologicznie lewica skonczy egzystencje Europy w nastepnym 20-leciu! Ludzie typu Camerona i blaznow z tzw.partii konserwatywnej tez do niej naleza. A teraz podyskutujmy o dalszym zwiekszeniu praw pedalow i lesbijek oraz zagwarantowaniu im minimum 1/3 miejsc w kazdym parlamencie europejskim. To takie humanitarne, a nalezy sie wykluczonym z tytulu prawa naturalnego.....Powodzenia. Roman.
 • @jakze
  PiS mia l problemy z podkopami PO za swojej kadencji i z nieprzyjaznymi mediami. Jeśli tego nie widzisz to jesteś ślepy albo w ogóle nie orientujesz się w polityce.

  Powiedz mi kłamco kiedy PiS podniósł jakiś podatek, kiedy nawoływał do podniesienia podatku, kiedy miał w swoim programie coś o podnoszeniu podatków?

  Z tą redystrybucją to znowu kłamiesz. Każde silne państwo pomaga obywatelom. Jakim organizacjom charytatywnym PiS miałby pozostawić wolną rękę? Fundacji TVN? Polsat? fundacji defraudującej Joli Kwaśniewskiej?

  Po to lepiej zorganizowani i zdrowi ludzie płacą podatki aby pomagać tym biedniejszym i nie ma w tym nic lewackiego, bo lewackie organizacje pod hasłami pomocy tylko zabierają słabszym. Pomoc najbardziej potrzebującym wynika z prawicowości i Chrześcjiaństwa.

  Wychowanie patriotyczne to obowiązek każdego normalnego suwerennego kraju. Porównywanie PiSu do Hitlera jest bandycką manipulacją.

  To, ze ludzie uciekli z kraju to nie jest wina PiSu tylko wszechobecnej komuny, układów i agentów WSI UB itd, biurokracji. Ludzie uciekają z kraju bo bogatsze kraje po prostu kuszą lepszym życiem biednych Polaków. Za PO znacznie więcej ludzi wyjechało.

  Co to znaczy otworzyć korporacje to Ty nie masz pojęcia. Wyjaśniałem już wcześniej co chciał zrobić PiS. Drugi raz nie będę tłumaczył.

  "6. PiS chce zatrudnić artystów do celów propagandowych motywując ich do tego finansowo."

  Jest to ordynarne, wulgarne kłamstwo. Za czasów PO mamy mnóstwo antypisowskich kabaretów, satyryków, rysowników itd. Teraz za Po coraz większą sławę mają "artyści" antychrześcijańscy i antypatriotyczni. O jednym takim przykładzie pisałem. Jak starczy Ci inteligencji to poczytaj na moim blogu.
 • @jakze
  Korwin Mikke to oszołom, który np. domaga się zabronienia kobietom prawa do głosowania w wyborach. Jest to koleś z którym nikt w mediach nie walczy bo ma on za zadanie podzielić prawdziwą prawicę.

  Jaka qrde nowa prawica? To Mikke ma 21 lat?
 • @jakze
  Poczytaj też to kłamco:

  http://kolodziejczyk.nowyekran.pl/post/23595,jaroslaw-kaczynski-wzywa-donalda-tuska-do-obnizenia-akcyzy-na-paliwa
 • @jakze
  "1. Kłamstwo. PiS obniżał podatki (Obniżył składkę rentową i zlikwidował podatek spadkowy - nic więcej) "

  Pisząc to sam pokazałeś jakim jesteś kłamliwym obłudnikiem. Dowód:

  TO CO PISAŁEŚ WCZEŚNIEJ:

  "1. Jest zwolennikiem wysokich podatków"
 • @adriano
  adriano ty masz jakiś poważny problem z głową :)

  Po pierwsze nie masz wiedzy w dziedzinie historii idei, a podział na prawicę i lewicę z niego właśnie wynika.

  PiS jest partią typowo lewicową w sprawach gospodarczych - interwencjonizm państwowy (Keynes), partie prawicowe chcą wolnego rynku i braku państwa w gospodarce. To rozróżnienie to jest elementarz.

  PiS jest partią prawicową jedynie w kwestiach obyczajowych i to nie do końca - tutaj zaprotestowałby M.Jurek, który jest zwolennikiem całkowitego zakazu aborcji.

  Dziwny masz dzikusie sposób konwersacji. Przestań wyzywać ludzi od kłamców i idź do szkoły!
 • @adriano
  PiS Jest zwolennikiem wysokich podatków! >> to jest konsekwencja logiczna państwa opiekuńczego, wspierania artystów, przedsiębiorstw państwowych itd.

  Jeżeli państwo komuś coś daje czyli musi komuś coś zabrać! Zrozumiano? Nie ma innej możliwości to jest matematyka!

  Kaczyński jednego dnia nie przepracował w prywatnej gospodarce, całe życie wisi u państwowego cyca i żyje na koszt podatników! Na gospodarce zna się ja kura na gwiazdach, a jedyne co go różni od Tuska to fakt, że jest nieprzekupny. Ale dla kariery politycznej populistycznie chwalił Gierka komunistycznego patriotę :)
 • good work!
  trzeba to rozpowszechniać :))
 • @jakze
  "Po pierwsze nie masz wiedzy w dziedzinie historii idei, a podział na prawicę i lewicę z niego właśnie wynika."

  buahaha

  PiS jest partią typowo lewicową w sprawach gospodarczych - interwencjonizm państwowy (Keynes), partie prawicowe chcą wolnego rynku i braku państwa w gospodarce. To rozróżnienie to jest elementarz.

  buahaha

  Gdybym Cię zapytał o wykształcenie to bym usłyszał: Nie mam.

  Oburzasz się bo udowodniłem Ci kłamstwa.

  Bzdura z tymi podatkami. Gdyby ukrócono łapownictwo i biurokrację to każdemu by starczało. Gdyby dbano o interes naszego kraju, gdyby wpływy do państwowej kasy pochodziły od polskich firm a nie uciekały na Zachód, to faktycznie żyłoby się lepiej a nie tak jak w kłamliwych spotach PO. Co robi rząd Tuska? Sprzedaje kraj kawałek po kawałku i podpisuje wyjątkowo niekorzystne dla naszego kraju umowy międzynarodowe. Jeżeli nie wydaje Ci się dziwne, ze rentowne firmy, które cały czas produkują nagle stają się nierentowne to sam jesteś dziwny.

  "Jeżeli państwo komuś coś daje czyli musi komuś coś zabrać! Zrozumiano? Nie ma innej możliwości to jest matematyka!"

  Bujda na resorach powtarzana przez pseudo-ekonomistów w celu zwiększenia podatków. Przeciętny kowalski wydaje około 70% swoich dochodów na Państwo:

  http://uswiadomieni.blog.nowyekran.pl/post/22865,niewolnicze-podatki-w-polsce

  PO to partia populistyczna, która podnosi podatki po to "by żyło się lepiej" przeciętnemu Kowalskiemu. To jest populizm i hipokryzja jednocześnie!!!

  Przykładem okradania Polaków jest załatwienie zlecenia dla firmy Misiaka na 48 mln złotych. Tak jak mówiłeś: skądś trzeba na to wziąć! Z kieszeni podatników. Masz swoją matematykę PROFESORZE. HGW przyznała swoim kolesiom z PO 58 mln. nagród Einsteinie.

  http://www.youtube.com/watch?v=kQgkWxpy884

  Przykładów można mnożyć.

  "Kaczyński jednego dnia nie przepracował w prywatnej gospodarce, całe życie wisi u państwowego cyca i żyje na koszt podatników!"

  ale bzdura!

  Przekaż mi swoją wiedzę na temat lewicy historyku, bo nie kumam jak lewackie, bandyckie praktyki mogą pomóc Polakom.
 • @adriano
  Chłopie co ty masz z tą platformą. :) Ja nie głosuje na tuska bo to partia socjalistyczno/gangsterska. Nie głosuje też na PiS bo to socjaliści również.

  Ja nie potrzebuje urzędnika (opłacanego z moich podatków) od każdego aspektu mojego życia. A takiego urzędnika chce mi serwować całe towarzystwo PO/PiS/SLD/PO

  Co do podatków piszmy o konkretach:

  1. O ile PIS obniży CIT PIT i VAT ?
  2. Czy pozwoli mi nie płacić składek ZUS?
  3. O ile zmniejszy zatrudnienie w sferze budżetowej?

  Na pisz konkretne liczby
 • @adriano
  "Kaczyński jednego dnia nie przepracował w prywatnej gospodarce, całe życie wisi u państwowego cyca i żyje na koszt podatników!"

  ale bzdura!

  Skoro to bzdura to napisz gdzie Kaczyński pracował?
 • @jakze
  nie będę z Tobą dyskutował bo kłamiesz i manipulujesz. Głosuj sobie na oszołoma JKM, który jednocześnie chcąc anarchii, chce też wprowadzić rządy autorytarne.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY