Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
659 postów 15 komentarzy

Eksterminacja biologiczna ludzi pracujących , klasy niższej III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bandytyzm podatkowy III RP dotyka głównie grup społecznych składających się osób pracujących , nie powiązanych rodzinnie z grupą urzędniczą . Heloci podatkowi są rabowani przestępczymi podatkami ,ale przecież owoce bandyckiej podatkowej działal

Wyludnianie Polski , masowa eutanazja, nędza , upadek , jeszcze wyższe podatki . Symulacje demograficzne są przeprowadzone do 2035 . Scenariusze na nich bazujące , jak chociażby napisany w postaci ponurej  satyry wpis profesora Antoniego Dudka  „ Długi cień  demograficznej zapaści„ nie uwzględniają impaktu , implikacji sytuacji Polaki wynikającej z dynamiki   wzrostu globalnej populacji jak chociażby  w Indiach, które mają mieć  w 2050roku 1miliard 600 milionów ludzi i będą najludniejszym  krajem świata , perspektywą  500 milionowych Stanów Zjednoczonych  , Brazylii , wzrostu o kolejne 100 – 150 milionów ludności krajów arabskich . Relatywne osłabienie demograficzne i starzenie się społeczeństwa , przy tendencjach odwrotnych i stabilnych reszty świata oznacza  zacofanie cywilizacyjne i zapaść gospodarczą . Administracja i ludność takiego terenu  w tym wypadku Polaki zostaną zmiecione . Przez wojnę lub w wyniku procesów kolonizacyjnych. Sytuacja będzie zbliżona do tej z zasiedlania przez Europejczyków obu Ameryk . Prymitywna technologicznie i społecznie ludność , zdziesiątkowana  przez choroby , sprowadzona do roli niewolników została prawie całkowicie zastąpiona przez agresywnych imigrantów .

Chciałbym napisać o jeszcze jednym aspekcie gangreny  społecznej III RP . Profesor Paweł Śpiewak powiedział we wczorajszej rozmowie telewizyjnej , że Polska ma  największe rozwarstwienie społeczne , co może skutkować  problemami społecznymi .  

Muszę tutaj zadać pytanie . Mamy problemy demograficzne . Są one związane z nędzą społeczeństwa, które ugina się pod  bandyckimi podatkami . Tym pytaniem jest , czy wszystkie grupy społeczne poddane są eksterminacji biologicznej  . Czy nie jest tak , że oligarchia finansowa i polityczna, że klientela tejże oligarchii warstwa urzędnicza nie jest dotknięta wspomnianym wyżej wyniszczeniem biologicznym .   

Bandytyzm podatkowy III RP dotyka głównie grup społecznych  składających się osób pracujących   , niepowiązanych rodzinnie z grupą urzędniczą . Pozwolę sobie nazwać eksterminowaną biologicznie , a w najlepszym wypadku wypędzaną do fabryk na Zachodzie  grupę klasą „ helotów podatkowych „ III RP

Heloci podatkowi są rabowani  przestępczymi podatkami ,ale przecież owoce bandyckiej podatkowej działalności III RP gdzieś muszą  się znajdować , gdzieś muszą  być przekierowywane . Do oligarchii , ale to rzec oczywista. Reszta idzie do grup klienckich Platformy . W większości twardy elektorat  Platformy.    660 tysięcy urzędników , firmy pasożytujące , obsługujące aparat państwowy .Struktura ekonomiczna  , struktura dochodów beneficjentów III RP   oparta jest na „kanibalizmie ' ekonomicznym, podatkowym skierowanym przeciwko  ludziom pracującym  .

W związku twierdzeniem Śpiewaka , że mała grupa ludzi zawłaszcza pracę całego narodu , że dochodzi do pogłębiania niewolniczego wyzysku Polaków mamy dwa scenariusze. Śpiewak sugerował możliwość wybuch niezadowolenia społecznego, buntu przeciwko ekonomicznemu wyzyskowi . Jest to scenariusz według mnie optymistyczny .Mniej optymistyczny to taki ,że dumny naród , będzie jak zdychał jak niewolnicy . W pokorze .

Marek Mojsiewicz 
 

KOMENTARZE

 • Nie zdechnie w pokorze, ale wyniesie się za morze
  Nie zdechnie w pokorze, ale wyniesie się za morze.
  Jest do wyboru wyjazd za Małą Wode i Wielką Wode. Obecnie panuje moda na kraje za Małą Wodą. Jest tam łatwiej dostać, łatwiej znaleźć prace. Za odre już tak się nie opłaca jak kiedyś.
 • Dobrze Pan to określił
  Najbardziej boli patrząc wokoło że cierpią na tym rodziny z dziećmi.
 • @Daro 14:32:19
  To wersja zakładająca że: en masse ludzie są mądrzy, a tak nie jest: są głupi, są jeszcze głupsi ! No więc spora część "zdechnie w pokorze" i będzie nawozem !
 • Nie chcieli Polacy komuny, woleli zagryzać się wzajemnie
  no to teraz mają, każdy myślał, że to on będzie wilkiem,
  tymczasem w przyrodzie musi być nadmiar baranów nad wilkami.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY