Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
659 postów 15 komentarzy

Eksterminacja biologiczna ludzi pracujących , klasy niższej III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bandytyzm podatkowy III RP dotyka głównie grup społecznych składających się osób pracujących , nie powiązanych rodzinnie z grupą urzędniczą . Heloci podatkowi są rabowani przestępczymi podatkami ,ale przecież owoce bandyckiej podatkowej działal

Wyludnianie Polski , masowa eutanazja, nędza , upadek , jeszcze wyższe podatki . Symulacje demograficzne są przeprowadzone do 2035 . Scenariusze na nich bazujące , jak chociażby napisany w postaci ponurej  satyry wpis profesora Antoniego Dudka  „ Długi cień  demograficznej zapaści„ nie uwzględniają impaktu , implikacji sytuacji Polaki wynikającej z dynamiki   wzrostu globalnej populacji jak chociażby  w Indiach, które mają mieć  w 2050roku 1miliard 600 milionów ludzi i będą najludniejszym  krajem świata , perspektywą  500 milionowych Stanów Zjednoczonych  , Brazylii , wzrostu o kolejne 100 – 150 milionów ludności krajów arabskich . Relatywne osłabienie demograficzne i starzenie się społeczeństwa , przy tendencjach odwrotnych i stabilnych reszty świata oznacza  zacofanie cywilizacyjne i zapaść gospodarczą . Administracja i ludność takiego terenu  w tym wypadku Polaki zostaną zmiecione . Przez wojnę lub w wyniku procesów kolonizacyjnych. Sytuacja będzie zbliżona do tej z zasiedlania przez Europejczyków obu Ameryk . Prymitywna technologicznie i społecznie ludność , zdziesiątkowana  przez choroby , sprowadzona do roli niewolników została prawie całkowicie zastąpiona przez agresywnych imigrantów .

Chciałbym napisać o jeszcze jednym aspekcie gangreny  społecznej III RP . Profesor Paweł Śpiewak powiedział we wczorajszej rozmowie telewizyjnej , że Polska ma  największe rozwarstwienie społeczne , co może skutkować  problemami społecznymi .  

Muszę tutaj zadać pytanie . Mamy problemy demograficzne . Są one związane z nędzą społeczeństwa, które ugina się pod  bandyckimi podatkami . Tym pytaniem jest , czy wszystkie grupy społeczne poddane są eksterminacji biologicznej  . Czy nie jest tak , że oligarchia finansowa i polityczna, że klientela tejże oligarchii warstwa urzędnicza nie jest dotknięta wspomnianym wyżej wyniszczeniem biologicznym .   

Bandytyzm podatkowy III RP dotyka głównie grup społecznych  składających się osób pracujących   , niepowiązanych rodzinnie z grupą urzędniczą . Pozwolę sobie nazwać eksterminowaną biologicznie , a w najlepszym wypadku wypędzaną do fabryk na Zachodzie  grupę klasą „ helotów podatkowych „ III RP

Heloci podatkowi są rabowani  przestępczymi podatkami ,ale przecież owoce bandyckiej podatkowej działalności III RP gdzieś muszą  się znajdować , gdzieś muszą  być przekierowywane . Do oligarchii , ale to rzec oczywista. Reszta idzie do grup klienckich Platformy . W większości twardy elektorat  Platformy.    660 tysięcy urzędników , firmy pasożytujące , obsługujące aparat państwowy .Struktura ekonomiczna  , struktura dochodów beneficjentów III RP   oparta jest na „kanibalizmie ' ekonomicznym, podatkowym skierowanym przeciwko  ludziom pracującym  .

W związku twierdzeniem Śpiewaka , że mała grupa ludzi zawłaszcza pracę całego narodu , że dochodzi do pogłębiania niewolniczego wyzysku Polaków mamy dwa scenariusze. Śpiewak sugerował możliwość wybuch niezadowolenia społecznego, buntu przeciwko ekonomicznemu wyzyskowi . Jest to scenariusz według mnie optymistyczny .Mniej optymistyczny to taki ,że dumny naród , będzie jak zdychał jak niewolnicy . W pokorze .

Marek Mojsiewicz 
 

KOMENTARZE

 • Nie zdechnie w pokorze, ale wyniesie się za morze
  Nie zdechnie w pokorze, ale wyniesie się za morze.
  Jest do wyboru wyjazd za Małą Wode i Wielką Wode. Obecnie panuje moda na kraje za Małą Wodą. Jest tam łatwiej dostać, łatwiej znaleźć prace. Za odre już tak się nie opłaca jak kiedyś.
 • Dobrze Pan to określił
  Najbardziej boli patrząc wokoło że cierpią na tym rodziny z dziećmi.
 • @Daro 14:32:19
  To wersja zakładająca że: en masse ludzie są mądrzy, a tak nie jest: są głupi, są jeszcze głupsi ! No więc spora część "zdechnie w pokorze" i będzie nawozem !
 • Nie chcieli Polacy komuny, woleli zagryzać się wzajemnie
  no to teraz mają, każdy myślał, że to on będzie wilkiem,
  tymczasem w przyrodzie musi być nadmiar baranów nad wilkami.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY