Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
659 postów 15 komentarzy

Kuroń . Emerytury ? Chamów za mordę i do roboty gonić

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Jaka demokracja?” -zagrzmiał mocno znieczulony bohater opozycji. „ Chamów trzeba za mordę trzymać i do roboty gonić”.Sądził zapewne, że na imprezie są sami swoi i tu się pomylił.

 

Jaka demokracja?” -zagrzmiał mocno znieczulony bohater opozycji. „ Chamów trzeba za mordę trzymać i do roboty gonić”.Sądził zapewne, że na imprezie są sami swoi i tu się pomylił. „...( więcej)
 
II Komuna ze stojącym na jej czele Słońcem Peru Dotkniętym Geniuszem przez Boga likwiduje system emerytalny . Co do tego nie mam żadnych wątpliwości No nie całkiem likwiduje po prawdzie . Chłopstwo pańszczyźniane nadal będzie płaciło właścicielom III RP haracz zwany składką emerytalna. Tusk likwiduje jedynie wypłaty emerytur polskim „staruchom „ . Już wiadomo ,że starczy wiek 67 lat nie wystarczy, aby system się zamknął . W Europie już mówi się o 70 latach . Niektóre kraje jak Szwecja rozważały podniesienie wieku emerytalnego do 75 lat . Trzeba też zrozumieć że Polacy nie są u siebie w domu. Jak za dobrych feudalnych lat Polak ma jedynie obowiązki i podatki, a nie ma praw. Nowi feudałowie pokazali ,że mogą na zasadzie widzimisię podnieść wiek emerytalny do 67 lat .Dlaczego nie podnieść do wspomnianych 75 lat , a dodatkowo dla wszystkich chorych i niepełnosprawnych nie wprowadzić eutanazji .
 
Chory, barbarzyński , prymitywny , przestarzały i antyhumanitarny system przymusowych niemieckich ubezpieczeń należy zlikwidować całkowicie . Nie można dopuścić do tego , aby został on zlikwidowany w wersji jaki forsuje to w tej chwili Tusk i oligarchia europejska . Pozostawić podatki i haracze typu składki na obłąkanie wysokim poziomie z jednej strony . Z drugiej zmusić strych schorowanych ludzi do pracy aż do śmierci . I powoli likwidować dla Polaków dostęp do służby zdrowia poprzez coraz gorsze leki, podnoszenie ich ceny , nawet jak w wypadku chorych na raka pozbawienia ich całkowicie leków , ograniczanie dostępności do zabiegów i badań wydłużanie czasu w jaki zostaną wykonane . Wprowadzenie na masową skale eutanazji z cała propagandowa infrastrukturą zmuszania chorych , niepełnosprawnych ludzi ich rodzin do poddawania się jej rozwiąże czerwonym problem kosztownego leczenia w ostatnich stadiach różnych chorób . Eutanazja to industrialne ludobójstwo . Degeneracja systemu opieki społecznej jest faktem .
 
Po co czekać , aż czerwoni władający II Komuna przeprowadza likwidacje systemu ubezpieczeń społecznych na swój hitlerowski sposób . Należy bandycki przymusowy system ubezpieczeń zlikwidować, a zagrabiane pieniądze zwrócić ich właścicielom , ciężko pracującym Polakom . A oni po pozbyciu się bandytów i złodziei okradających ich podatkami już sobie sami poradzą .
 
Cytowane słowa Kuronia powinny rozwiać wątpliwości jaki scenariusz, jaką rolę dla Polaków w Polsce i w Europie widzą lewicowcy, socjaliści . Tusk rozbudowując system II Komuny realizuje hasło Kuronia . Pozbawić polskie chamstwo wolności obywatelskich i zagnać do roboty . Chamy powinny być zagnane do roboty aż do śmierci .
 
Marek Mojsiewicz

KOMENTARZE

 • wdziecznosc zydow nie zna granic
  Mogl te slowa powiedziec Gieremek ktory niecierpial Polakow. To zydostwo bylo i jest pewne siebie a my za nasza litosc zbieramy od nich jak biedny w kapelusz. Prawda jest, ze kto ma miekkie serce musi miec twarda dupe.
 • Mamy partię demokracji bezpośredniej w Polsce. Z programu partii :
  "a) wprowadzenie w Rzeczpospolitej Polskiej referendum na kształt szwajcarskiego (wnio
  sek obywateli o referendum wiążący dla Sejmu),
  b) uproszczenie wymogów obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej (krótszy termin zbierania podpisów, specjalny tryb rozpatrywania projektów obywatelskich),
  c) możliwość odwołania polityka w trakcie kadencji poprzez referendum w jego okręgu wyborczym (recall),
  d) możliwość uchylenia przepisów prawa przez obywateli poprzez weto ludowe;"

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY