Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
659 postów 15 komentarzy

Kiedy zlikwidujemy reżimowe szkolnictwo i ZNP ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- 171 tys. nauczycieli i pracowników oświaty, czyli 96 proc. uczestników sondażu przeprowadzonego przez ZNP w ogniwach związku, jest gotowych poprzeć ewentualną akcję protestacyjną - poinformował prezes ZNP Sławomir Broniarz

Lewactwo opanowało szkoły ,nauczyciele zrzeszeni w socjalistycznych organizacjach typu ZNP stali się funkcjonariuszami aparatu terroru propagandowego skierowanego przeciwko polskim dzieciom i polskim rodzinom . To oni są narzędziem pełzającego przewrotu ideologicznego jaki dokonuje w naszym kraju ideologia socjalizmu totalitarnego , polityczna poprawność .
 
Reżim Tuska pomimo barbarzyńskiego okradania Polaków podatkami jest w fazie załamania finansowego . Tak jak kiedyś uzurpatorzy padali, bo brakło im pieniędzy na żołd dla najemników , tak teraz Tuskowi brakuje na żołd dla najemników ideologicznych. Należy wykorzystać sytuację ,w której nauczyciele i ZNP pomogą obalić reżim Tuska. Należy pamiętać jednak ,że robią to z przyczyn ekonomicznych . I że ciągle sączą jad socjalizmu i dekadencji w głowy młodego pokolenia . Ideolodzy, kapłani politycznej poprawności werbując nauczycieli robią to na zasadzie selekcji negatywnej . Najlepszych eliminując , a osoby nieprzygotowane , prymitywne intelektualnie , serwilistyczne w stosunku do systemu , niedouczone i karierowiczów pchając do góry . Zapaść szkolnictwa oznacza zapaść cywilizacyjna . Socjalistyczna szkoła w II Komunie jest źródłem patologii Narkotyki , przemoc , gangi .Zastanówmy się jak długo mamy tą patologię dostarczaną polskim dzieciom przez reżim mamy tolerować . Chińczycy nauczycieli nazywają „ojcami narodu „. 40 procent dzieci w Pekinie chodzi do szkół prywatnych .
 
Jeśli IV RP ma przywrócić w Polsce wolność , musi tą wolność przywrócić w pierwszej kolejności małym Polakom , bezbronnym , poddanych uciskowi ideologicznemu . Socjalistyczny system szkolnictwa należy zlikwidować . Obniżenie podatków, bon edukacyjny , prywatne szkoły w sposób naturalny doprowadza do likwidacji socjalistycznego Związku Nauczycielstwa Polskiego. Szkoła ma uczyć, ma być miejscem gdzie zaakceptowani prze rodziców mający przygotowanie i powołanie , bardzo dobrze opłacani nauczyciele będą dostarczać wiedzę i rozwijać intelektualnie młode pokolenie . Socjalistyczny system szkolnictwa II Komuny zbankrutował na naszych oczach . Reżim II Komuny przekształca go w prymitywną neokolonialną maszynkę do produkcji taniej siły roboczej dla Niemiec i innych krajów . A polscy rodzice patrzą bezsilnie jak Palikot proponuje dla Polek zalegalizowanie praktyk sutenerskich. Taka ma być przyszłość Polaków . Prymitywna socjalistyczna ,reżimowa szkoła, a później werbowanie przez legalne sutenerstwo do pracy w burdelach ?
 
Wyzwolenie nauki ,szkolnictwa spod władzy i kontroli etatystycznego reżimu jest niezbędne, aby Polska wkroczyła na drogę rozwoju cywilizacyjnego
 
Wprost pisze o nastrojach wśród nauczycieli
- 171 tys. nauczycieli i pracowników oświaty, czyli 96 proc. uczestników sondażu przeprowadzonego przez ZNP w ogniwach związku, jest gotowych poprzeć ewentualną akcję protestacyjną - poinformował prezes ZNP Sławomir Broniarz. „...(źródło)
 

Marek Mojsiewicz   

KOMENTARZE

 • Najgorsze, że wielu rodziców NIE ROZUMIE sytuacji !!!
  i popierają nauczycieli, którzy dążą do umocnienia swojej pozycji, a nie do poprawy efektywności !!!

  Gdyby rodzice ZROZUMIELI sytuację, to by POGONILI ZNP gdzie pieprz rośnie !!!
 • MM
  Chyba na głowę się Pan zamienił z red. Wielowiejską.
 • Autor
  Brawo. Od tego nalezy zacząć naprawę Polski. Nie wielkie geopolityczne, mocarstwowe mżonki, tylko przywrócenie Polakom podstawowych praw i wolności. Najkrócej streściłbym je w trzech punktach.
  1. Prawo do wychowywania i kształcenia dzieci wg uznania rodziców.
  2. Prawo do zawierania dowolnych umów.
  3. Prawo do obrony życia i mienia rodziny w każdy możliwy skuteczny sposób , a więc także prawo do posiadania broni.
 • Panie Autorze..
  Ten wg pana socjalistyczny reżim wykształcił kadry które spowodowały że Polska była za czasów Gierka 12-tą potegą na świecie!. Upadek szkolnictwa notuje sie wraz ostatnimi reformami i szkołami prywatnymi gdzie poziom dostosowuje sie (zaniża) do klienta, bo klient płaci. Jeżeli poziom gospodarczy ma byc pochodną szkolnictwa to obecna zapaśc jest także pochodna tej zapaści w szkolnictwie. Uprawia pan demagogię szyta grubymi nicmi. Edukacja to misja a nie komercja. Edukacja jest jednym z filarów pomyslności Narodu w przyszłości i eksperymentowanie w tej materii jest niedopuszczalne. Zaś nazywanie tej patriotycznej jeszcze cześci polskich nauczycieli, którym nie jest obojetna przyszłośc Polski lewactwem, jest bezczelnym nadużyciem i wymaga przeprosin z pana strony!
 • Poza tym... panie autorze...
  pewnie też pan to widzi, że szfuje pan wyświechtanymi sloganami, takimi jak wolnośc, lewactwo, ucisk ideologiczny itd. Skąd żeś pan się urwał?! Przecież normalny ktos czytając ten bełkot musi miec wrażenie że czyta jakąś reżimową gazetę! Jak widac co niektórzy dają się jeszcze nabrac na te hasła
 • @Autor
  Bardzo nie zgadzam się z tezami, które nauczycieli umieszczają w grupie wiadomej.
  Postaram się to udowodnić niebawem na przykładach, których Pan nie jest świadom, pisząc taki krzywdzący dla tego środowiska tekst.
 • @Olaf Swolkień 19:27:10
  Dziękuję za wsparcie. Rzecz nawet nie w tym, kiedy weszła Karta, bo po niej pojawiło się tyle aktów normatywnych i wymagań nie do spełnienia przez grono pedagogiczne, że teraz łatwo jest przypinać różne łatki, na fali niezadowolenia z efektów nieudolności decydentów.
  Najłatwiej przyłożyć nauczycielom, którzy mieli sprostać wymaganiom bez warunków do ich spełnienia. Echś….
 • @Ultima Thule 11:24:32
  Czy Pani jest pewna, że wie o co chodzi i rozumie sytuację?
  Podam przykład - podniesienie do 20 minimum etatowego oznacza, że nauczyciel plastyki nie ma szansy na etat pracując w dwóch szkołach (co jest teraz normą). Powinien pracować w trzech szkołach. Wtedy o jakości nauki można zapomnieć, bo jesteśmy tylko ludźmi i dodatkowe obowiązki razy trzy wykończą każdego psychicznie i fizycznie.
 • @InaMina 20:12:33
  Przyłączam się do tekstu.
 • Polecam artykuł...
  o tym co mówią na Zachodzie o polskiej edukacji. I proszę nie robic tutaj fałszywej antypolskiej propagandy!

  http://aleksanderpinski.nowyekran.pl/post/64627,szwedzka-tv-polska-sila-to-inzynierowie-i-technika

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY