Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
659 postów 15 komentarzy

Smolar 10 kwietnia Kaczyński ruszy na Platformobolszewika

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

 

Smolar 10 kwietnia Kaczyński ruszy na Platformobolszewika
 
Smolar w wywiadzie z Moniką Olejnik „Lider PiS to człowiek nieprzewidywalny i nieobliczalny - tak Jarosława Kaczyńskiego ocenia znany politolog. Uczony twierdzi też „"Jarosław Kaczyński jest nieprzewidywalny, niekontrolowalny, nieobliczalny i niebezpieczny dla Polski" - powiedział Monice Olejnik Aleksander Smolar, prezes Fundacji im. Stefana Batorego „...”Smolar zdradził też, jaką taktykę obierze Prawo i Sprawiedliwość w nadchodzących wyborach. "...”Do 10. kwietnia będą milczeć, a potem zagrają w surmy i ruszą na Platformobolszewika.”...(źródło )
 
 
Mój komentarz .
 
Wybitny uczony nie próżnuje, ba, jak może pomaga Kaczyńskiemu,bo do tej pory nie słyszałem ,żeby ktoś porównywał Tuska do bolszewika , a Platformę do partii komunistycznej w najgorszym , bo bolszewickim wydaniu. Już spotkałem się z nazywaniem Tuska małym Putinem, polskim Putinem , spotkałem się i to w The Economist z twierdzeniem , że zachodzi między innymi u nas proces putynizacji , budowy państwa autorytarnego. W tym samym tygodniku twierdzono ,że pomimo tego że jesteśmy wykańczani śruba podatkową to rozruchów u nas nie ma , bo kto może to ucieka za granice do pracy, aby zapewnić chleb dzieciom , a sobie lepsze perspektywy .
 
Dopiero jednak wybitny uczony Aleksander Smolar dostrzegł, być może w kontekście próby Tuska i Platformy „wzięcia za mordę „ Polaków korzystających z niekoncesjonowanego internetu że działania Tuska i Platformy mają rzeczywiście cechy bolszewickie. Tylko w państwie zmierzającemu w kierunku nowego bolszewizmu możliwy jest zwalczanie wolności słowa poprzez ekonomiczny lincz sądowy .
 
Wszyscy pamiętamy tak zwane „mordy sądowe „ w których zdegenerowany, posłuszny wymiar sprawiedliwości wydawał wyroki śmierci . Proces bolszewizacji , czyli postępujący serwilizm ludzi na stanowiskach sędziów , prokuratorów w stosunku do oligarchii widać w drakońskich egzekucjach ekonomicznych dokonywanych na ludziach zwalczających filozofię politycznej poprawności i głównych jej „biskupów „ jak Wałęsa i sanktuariów jak Gazeta . Spawa Ziobry, teraz Rymkiewicza to dopiero jednak początek na drodze do neobolszewizacji wymiaru sprawiedliwości.
 
Bolszewicy dokonali wywłaszczenia obywateli z majątku , neobolszewicy robią to samo, Jednak zamiast kryminalistów zatrudnionych w służbach i mordowania dokonują tego poprzez drakońskie opodatkowanie pracy , użyci urzędów skarbowych jako aparatu terroru w stosunku do przedsiębiorców , doprowadzenia tą neobolszewicką drogą do ubóstwa dużej części społeczeństwa.
 
Działania platformobolszewika Tuska widać w innym bolszewickim dokonaniu . Struktura społeczna Polski przypomina tą bolszewicką . Oligarchia, nomenklatura, członkowie służb , członkowie partii ich rodziny jako elita pławiąca się w komforcie i reszta biedoty lewo wiążącej koniec z końcem . Organizację międzynarodowe wskazują ,że w Polsce nie ma właściwie klasy średniej , co potwierdza podobieństwa ze społeczeństwem rządzonym przez bolszewików .
 
Należy podziękować Smolarowi za bardzo trafnie skojarzył bolszewizm, Tuska i Platformę.
 
Marek Mojsiewicz

KOMENTARZE

 • Smolar chyba jest ślepy bo o głupotę jakże bym
  śmiała go posądzać... hehehe !
  Nie zauważył w ogóle, że gdyby nie "katastrofa" smoleńska, Tusk nie miałby dziś tylu kłopotów.
  To raz.
  Dwa - nie zauważył, że niemający (rzekomo)z kim konkurować premier Tusk, dwoi się i troi by dorównać kroku Jarosławowi (choćby ostatnie zapowiadanie bycia regularnym korespondentem GW jako reakcja na blog Jarosława). Jednym słowem - małpuje J.K., a takich rzeczy nie robi ktoś, kto czuje się bezkonkurencyjny...

  Spytam p.Smolara - czy Tusk jest przewidywalny i obliczalny? Podpowiem - tak! Natomiast jego pijarowiec jest 100 razy "lepszy" od Jarosława.
  I gdzie tu miejsce na twierdznie, że Jarosław jest nieprzewidywalny?
  Pozdrawiam.
 • contessa
  On nie jest ślepy, on tylko gra na krótka pamięć wyborców. A czy mu i emu podobnym wyjdzie? Może jeszcze w najbliższych wyborach TAK. Może bo to już nie jest akie pewne. A z drugiej strony to co ma robić? Pozwolić wygrać PiSowi?
 • I znów zapaść semantyczna.
  Smolar - uczony.

  A może nawiedzony, a może popaprany, czy też ustawiony,uwalony,pogięty,namaszczony ,zakompleksiony, zalegendowany,nasłany.

  Wydaje mi się że każde z tych określeń jest bliższe oddana sedna Smolara (SS), niż słowo uczony.
 • "10 kwietnia Kaczyński ruszy na Platformobolszewika"
  Lepiej późno niż wcale. Jak powiedział… No… Zresztą może mniejsza o to, kto to powiedział. Mógł ruszyć cztery i pół roku wcześniej. 23 września AD 2006:

  http://www.scribd.com/doc/38954583/W%C4%99glowodory-Produkcja-podziemna-ze-z%C5%82o%C5%BC-w%C4%99gla
 • @mnich zarazy
  Smolar to taki bezstronny politolog jak Olejnik rzetelna dziennikarka. Są warci siebie...

  Przebieg wyborów trzeba b. pilnie dopilnować. Zbyt wielka ilość “nieważnych” głosów w ostatnich wyborach bije na ALARM!
 • Może Smolar inteligentnie wspiera Kaczyńskiego takimi tekstami?
  Zakładam jednak iż woli PO u władzy plus swoje bractwo i mam na myśli także towarzyszy SLD, ale bardziej towarzyszy FOR Balcerowicza, czyli gwardię UD, UW, Demokratów.LID, Borowskich, którzy nie są w PO, ani w SLD.

  Napisałem nawet dosyć odważnie na mypis parę słów.

  http://mypis.pl/blogi/745-jaroslaw-kaczynski/wpisy/2362-jaroslaw-kaczynski-jest-niekontrolowany-wg-towarzysza-smolara

  Jak widać nie ma cenzury, zwłaszcza że to blog grupy... Jarosław Kaczyńskiego założony przez Posłankę PiS, którego jestem... moderatorem :) Zapraszam tamże zatem :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY