Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
659 postów 15 komentarzy

Niemcy zaczęły robić z Żydów obywateli drugiej kategorii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sąd w Kolonii uznał obrzezanie dzieci z motywów religijnych za podlegające karze uszkodzenie ciała i zakazał takich praktyk

Niemcy po raz drugi wyjęły praktycznie wszystkich Żydów spod prawa. Pierwszy raz zrobiły to socjalistyczne Niemcy. Polacy jako naród nie maja się czego wstydzić. W porównaniu z nimi ich zachodni sąsiedzi to wyjątkowo prymitywne etycznie społeczeństwo. Niemcy są wytresowani przez totalitarne Prusy a później przez socjalistyczną II Rzesze z ich państwowym , urzędniczym systemem szkolnictwa piorącym od ponad 200 lat mózgi . Niemcy akceptowali najpierw ludobójstwo i mordownie kobiet i dzieci w obozach koncentracyjnych w Namibii na początku XX wieku, a później miony z nich przeistoczyły się w bestie , w bydlaków w mundurach SS , Gestapo czy Wehrmachtu..
 
Ledwo amerykanie zdjęli kuratele militarna i swoista cicha okupację polityczną Niemiec , a ich elity od razu rozpoczęły segregację obywateli , ich stygmatyzację i spychanie ich do getta społecznego . Po raz kolejny przypomnę ,że Niemcy wykorzystują totalitarna ideologie , jaka jest socjalistyczna polityczna poprawność do terroryzowania mieszkańców Europy . Polityczna poprawność to religia polityczna Unii Europejskiej .
 
Niemcy wykorzystują teraz fanatyzm religii politycznej nie tylko do szykanowania żydów muzułmanów , ale również do wywołania w całej Europie napięć religijnych na tle religijnym.
 
Oczywiście Niemcy wykorzystają to w rozpoczętej już wcześniej walce elit niemieckich z żydowskimi o kontrole nad finansami i gospodarka Europy. Niemcy rozpoczęli nowy Kulturkampf. Poprzedni był wymierzony w katolickich Polaków ten w muzułmanów i żydów
 
Oto co wymyślili Niemcy Sąd w Kolonii uznał obrzezanie dzieci z motywów religijnych za podlegające karze uszkodzenie ciała i zakazał takich praktyk- informuje niemiecki dziennik "Suedeutsche Zeitung". Żydzi i muzułmanie zaprotestowali przeciwko tej decyzji, nazywając ją naruszeniem wolności religijnej.”.....”Postępowanie sądowe dotyczyło czteroletniego muzułmańskiego chłopczyka, który po obrzezaniu zaczął krwawić i zawieziony został przez matkę do szpitala. O przypadku dowiedziała się prokuratura, która uznała zabieg za nielegalny i sporządziła akt oskarżenia. „.....”"Krok milowy"W uzasadnieniu wyroku sędziowie podkreślili, żeobrzezanie dziecka spowodowało "trwałe i nieodwracalne" zmiany na ciele dziecka.Jak pisze "SZ", lekarz został uniewinniony, ponieważ, jak stwierdzili sędziowie, działał w przekonaniu, że postępuje słusznie. Telewizja publiczna ARD nazwała wyrok "krokiem milowym"....”"Taka zmiana narusza interesy dziecka, nie pozwalając mu później na podjęcie swobodnej decyzji o swej przynależności religijnej"- czytamy w ogłoszonym we wtorek wyroku sądu w Kolonii. Zdaniem sądu o obrzezaniu powinni decydować sami zainteresowani po uzyskaniu pełnoletniości.Orzeczenie nie jest co prawda wiążące dla innych sądów, jednak "od tej chwiliżaden lekarz nie może twierdzić, iż nie wiedział, że obrzezanie jest nielegalne"- podkreślił komentator ARD. "SZ" zwraca uwagę, że wyrok może mieć poważne skutki dla czterech milionów mieszkających w Niemczech żydów i muzułmanów.”....(źródło )
 
Jest rzeczą oczywista ,że kaleczenie dziecka jest rzeczą niedopuszczalna. Zabieg obrzezania dziewczynek w islamie jest zwykłym barbarzyństwem i dobrze że jest jest zakazany. Zresztą muzułmańscy duchowni jak chociażby wielki mufti Egiptu zakazali tych jak twierdza niezgodnych z islamem praktyk .
W tym wypadku jednak mamy do czynienia ze zwykłym fanatyzmem politycznej poprawności. Niegroźny zabieg , obojętny dla komfortu dorosłego życia , wymagany prawem religijnym stal się pretekstem do wywołania mogącej mieć ogromne skutki społeczne wojny religijnej. Niemcy celowo i świadomie wykorzystały zabieg religijny dla celów związanych z inżynieria społeczną
 
Jest jeszcze jeden powód ,dla którego Niemcy rozpoczęli nowy Kulturkampf . Niewierzący są masą łatwą dal manipulowania. To oni stanowią trzon wyznawców politycznej poprawności. Na islam przechodzi jednak coraz więcej niewierzących Niemców , a to wcześniej czy później zakończy się zlikwidowaniem pruskiej j spuścizny państwowej będącej fundamentem współczesnego państwa niemieckiego.
 
Marek Mojsiewicz
 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  He, he , he to teraz tylko należy czekać aż zaczną krzyczeć JUDE RAUSS!!! Toż historia podobno się powtarza i powidzenie pewnego starego rabina o drugim holocauście zaczyna nabierać realnych kształtów. Pzdr ;)
 • @lancelot 10:49:07
  Tylko kto tym razem nadstawi karku za Żydów? Nie widzę chętnych. Ten następny holokaust może być zarazem ostatnim.
 • @Jurand 11:30:38
  Ten następny holokaust może być zarazem ostatnim.

  Tak jest w przepowiedni starego rabina ;) a po drugie miejsce bandyty jest na szubienicy. Pzdr
 • I bardzo dobrze,
  Szczęść Boże
 • a muzułmanie?
  Czy oni mogą nadal praktykować obrzezanie? Orzeczenie to nie dotyczy tylko żydów.

  Pozdrawiam,
 • @Autor
  A w Polsce to polityczna poprawność nie jest fanatyzmem? Ile jeszcze tego jest to nikt nie wie, ale jak dla mnie za dużo jest tego; "polskość to nienormalność"-ustalonej przez her Tuska Donalda. Jak również komunistycznego "honoru" towarzysza Michnika który ją wprowadził do publicznej polit-poprawności. I takie człowieki jak gen. Jaruzelski jest 'człowiek honoru' jako komunista. To jest możliwe tylko w Korei, na Kubie i w Polsce oraz w Rosji...

  Faber
 • @ autor i fachowcy
  Mam pytanie : czy w związku z tym że mogą być różnice prawne między landami , nie chodzi przypadkiem o "wypchnięcie" pewnych nacji w stronę
  Polski , na wschodnie landy ?
 • @cyborg59 12:41:20
  w tym świetle: szukają - proponują w nazwie naszej autostrady patrona Jana III Sobieskiego, aby zatrzymał im muzułmanów raz kolejny polskimi siłami... oni nie wyszukują momentów polskiej wielkości bez ukrytego powodu... drugie dno.
 • @Avern 13:19:59
  I po raz kolejny za worek kawy i trochę tureckich ciuchów ? ;-)
 • @cyborg59 13:25:17
  zwykle mówili za wolność naszą i waszą... a nie dodawali za waszą krew i i waszym kosztem, aby potem było łatwiej z wami... nie tylko kawa i ciuchy... całkiem sporo sztandarów też było zdobycznych:)
 • mnie to jest całkowicie obojętne
  jakby pisali że zakazali Niemcom wyznania mojżeszowego ,to byłoby dyskryminowanie ale żyd to obcokrajowiec i jako obywatel -gość ma obowiązek przestrzegać prawa,a pracują nad następnym pogromem ,a pomocy znikąd bo ich nikt nie lubi
 • Bo,jak pisze S.Michalkiewicz,Niemcy to
  państwo poważne w przeciwieństwie do raju Tuska.
 • Autor...
  a czy nie jest to czasami tak, że gdyby nasz Pan Bóg chciał żebyśmy nie mieli napletka, to po prostu by nam go nie dał? I czy rzeczywiscie nie jest to czasami tak, że każdy powinien sam decydowac za siebie? Bo wykonanie tego zabiegu jest po prostu nieodracalne, a skąd możemy wiedziec jakie będzie życzenie obżezanego chłopczyka gdy dorośnie? Obawiam się że sąd w tym wypadku ma rację.
 • Autor...
  i chyba się pan myli w ocenie tego niemieckiego sądu, że czyni w ten sposób z Żydów obywateli drugiej kategorii. I nie upatrujmy w tym jakigoś Holokaustu, bo taki zabieg można wykonac sobie zawsze (po ukończeniu 18 lat), więc nie jest to sprawa nieodwracalna
 • Zdecydowanie popieram decyzję sądu
  człowiek dorosły może decydować o tak kretyńskim naznaczeniu. Nawet niech obcinają sobie całe fiuty, to ich problem, ale okaleczać dzieci na całe życie to barbarzyństwo.
 • @rip LunarBird CLH 16:26:28 RYTUALNE ZABOJSTWO I DZIHAD TEZ TRZEBA TOLEROWAC?
  Wiec twierdzisz, ze jakakolwiek praktyke dana religia uwaza za wlasciwa, panstwo powinno to akceptowac? Nawet jesli dana religia uwaza za wlasciwe zabijanie?

  Dlaczego niby Niemcy mieliby akceptowac praktyki niezgodne z niemieckim prawem czy obyczajowoscia, np. okaleczanie? Bo w wiadomym przypadku dziecko zostalo okaleczone, potrzebna byla pomoc lekarska.

  Czy jestes zwolennikiem multikulti, czyli unicestwienia kultury europejskiej, w tym polskiej, przez inne "kultury"?

  Dlaczego tak wyzywasz innych dyskutantow - ludzi zupelnie na to nie zaslugujacych? Czyzbys watpil w swoja racje?
 • rip Lunabird CLH
  Lunabird, niestety ale to ty sie osmieszasz bo sam sobie zaprzeczasz. Piszesz o wolności a chwalisz odbieranie tej wolności. Bo czymże jest pozostawiania rodzicom decydowania o sprawach niedowraclnych dziecka. To juz bardziej "humanitarne" było wyrażanie zgody (bądź nie) na ślub dziecka (narzeczeni zawsze mogli zwiac rodzicom i w ten sposób sprzeciwic się). W tym wypadku sprawa jest NIEODWRACALNA. Jest to okaleczenie dziecka i jeżeli nie ma w tym wzgledów medycznych (np ratujących dziecko) to nie może byc tutaj usprawiedliwienia.
  P.S. masz rację: gdyby Pan Bóg chciałby żebyśmy latali, to dałby nam skrzydła. Nie potrafisz sobie tego wyobrazic, że człowiek lata Podpowiem ci, był taki człowiek (w mitologii:-) którego zwali Ikar. Przyzwyczaiłes sie do schematów, że człowiek nie lata i trzymasz się tego. Uwolnij myśli:-)
 • @rip LunarBird CLH 15:34:33
  NIEPRAWDA!

  Leczenie stulejki nie jest obrzezaniem. Polega jedynie na rozerwaniu napletka, jeśli ten za bardzo się zwęży powyżej główki penisa, ale bez jego skracania. Z tego co wiem, zabieg nie wymaga nawet użycia skalpela.
 • Nie dobrze. Bedą masowo zjeżdzać się do antysemistycznej
  Polski
 • @@@
  Chciałem to napisać u jednego palanta na S24 ale szkoda konceptu !
  Jeżeli ktokolwiek boi się "stygmatyzacji" na całe życie to przede wszystkim
  powinien zaczekać do pełnoletniości z nauką języka niemieckiego !
  To dopiero jest stygmatyzacja ! Bez zdejmowania majtek.
 • Niemcy zaczęły robić z Żydów obywateli drugiej kategorii
  A gdzie się to podziali wszyscy ekranowi zwolennicy tezy jakoby Żydzi rządzili całym światem .. do spółki z masonami..??

  A tu taka zagwozdka..
 • @rip LunarBird CLH 21:00:02
  RE: Ośmieszasz się [ze dziecko zostalo okaleczone, potrzebowalo pomocy lekarskiej].

  --- W jaki sposob sie rzekomo osmieszam?

  Czyzbys twierdzil, ze to nieprawda, ze "[p]ostępowanie sądowe dotyczyło czteroletniego muzułmańskiego chłopczyka, który po obrzezaniu zaczął krwawić i zawieziony został przez matkę do szpitala"?

  Niemcy dbaja o ludzi, o ich zdrowie i bezpieczenstwo.

  Wydaje sie, ze to, ze ostro zajeli sie ta sprawa, to nie dowod na to, ze chca nowego Holokaustu, ale na to, ze obchodzi ich los ludzi.

  Zatem moze to TY sie osmieszasz twierdzac to, co twierdzisz?
 • @konserwatystka 23:19:41 CO MA JEDNO WSPOLNEGO Z DRUGIM?
  RE: Niemcy zaczęły robić z Żydów obywateli drugiej kategorii
  A gdzie się to podziali wszyscy ekranowi zwolennicy tezy jakoby Żydzi rządzili całym światem .. do spółki z masonami..??

  --- Kto konkretnie na Nowym Ekranie rzekomo twierdzi, ze Zydzi do spolki z masonami rzadza calym swiatem?

  A w jaki konkretnie sposob fakt, ze sad W KOLONII, w sprawie muzulmanskiego dziecka, "uznał obrzezanie dzieci z motywów religijnych za podlegające karze uszkodzenie ciała i zakazał takich praktyk" byloby dowodem na to, ze Zydzi i masoni nie rzadza calym swiatem?
 • CZY AUTOR NIE PRZESADZA I TO HISTERYCZNIE?
  Pan Mojsiewicz twierdzi: "Niemcy po raz drugi wyjęły praktycznie wszystkich Żydów spod prawa."

  Znaczy, ze twierdzi pan, panie Mojszewicz, ze Niemcy pozbawily wszystkich Zydow ochrony prawnej, opieki prawa, moznosci odwolywania sie do organow sprawiedliwosci?

  Niby konkretnie jak?

  Czy tak, ze "[s]ąd w Kolonii uznał obrzezanie dzieci z motywów religijnych za podlegające karze uszkodzenie ciała i zakazał takich praktyk"?

  Niby jak to orzeczenie sadu w Kolonii pozbawiloby Zydow ochrony prawnej, opieki prawa, moznosci odwolywania sie do organow sprawiedliwosci?

  Czy, mowiac oglednie, nie przesadza pan, i to histerycznie?

  Twierdzi tez pan: "Polacy jako naród nie maja się czego wstydzić."

  Czy ma pan na mysli ze Polacy jako narod nie maja sie czego wstydzic w zwiazku z traktowaniem Zydow? Wiec ktos twierdzi, ze Polacy jako narod maja sie czegos wstydzic w zwiazku z traktowaniem Zydow? Kto by tak twierdzil, i konkretnie czego wedlug niego Polacy mieliby sie wstydzic? Chyba by byli glupi, gdyby sie wstydzili.

  A czy Zydzi jako narod nie maja sie czego wstydzic w zwiazku z traktowaniem Polakow, czy maja?

  A w ogole to guzik mnie obchodza stosunki niemiecko-zydowskie, jesli nie dotycza Polski i Polakow.

  W zwiazku z traktowaniem przez Niemcow innych narodow, obchodzi mnie wylacznie to, jak traktuja oni Polakow.

  Przy okazji, nie spotkalem sie jeszcze z przypadkiem Zyda, ktory by krytykowal dzisiejszych Niemcow za traktowanie Polakow. A pan sie spotkal?
 • Uściślenie sensu wyroku dotyczącego obrzezania niemowląt u muzułmanów i żydów.
  Zawsze jak jest tłumaczone z gazet niemieckich dla PAP to tłumacze z reguły pozostawiają dokładny sens wypowiedzi gdzieś w Niemczech.

  Z oryginalnego artykułu w SD cytat:

  (…) W sensie prawniczym, zawsze, gdy lekarz używa skalpela następuje zranienie ciała. Lekarz potrzebuje dobrego powodu by ciąć pacjenta:, ponieważ chce ratować życie i zdrowie pacjenta, ponieważ w przypadku operacji kosmetycznej podwyższa zadowolenie lub społeczne uznanie osoby, która życzy sobie takiego zabiegu.
  Ale, według jakiego prawa (przyp. moja- niemieckiego) ma lekarz stosować się do woli rodziców i usuwać napletek penisa dziecka?
  (…)
  Sąd Rejonowy w Kolonii orzekł, że decydującym czynnikiem jest prawo dziecka do integralności fizycznej.*
  (…)
  Obrzezanie ze względów religijnych jest uznane, jako zabieg chirurgiczny bez medycznego wskazania.
  (…)
  Ten wyrok ma na celu wprowadzenie w świecie muzułmanów i żydów zmiany świadomości by zaczęli respektować prawa podstawowe dzieci."

  *Ja osobiście takie prawo popieram, gdyż już dziecko ma własny przegląd sytuacji i własne zdanie. Natomiast niemowlę 8-dniowe jeszcze takiego przeglądu nie ma. Wg Pierwszej Księgi Mojżesza: "Wszystkie dzieci płci męskiej, gdy osiągną 8 dzień życia muszą zostać obrzezane."
  Teraz z taką wiedzą, jako dowody czy ktoś jest żydem czy nie, proszę pokazywać zdjęcia. :)
 • @rip LunarBird CLH 03:01:36
  Krzywdzenie dziecka "w imię swobody"? Nie jest konieczne obrzezanie - chrześcijaństwo zniosło ten prymitywny wymóg.
 • To nie o to chodzi.
  Niestety prawo w Niemczech jest wymierzone przeciwko Żydom jedynie przypadkowo (może dla zmylenia). Tak naprawdę jest to cios w rodzinę. Obywatele niemieccy nie opiekują się już swoimi dziećmi. Opiekują się już jedynie dziećmi państwowymi. Co do których nie mają już praw a jedynie obowiązki, mające na celu wychowanie poprawnego obywatela państwa. Obywatela który będzie pozbawiony swojej indywidualności i woli. Póki co trzeba w nim jeszcze osłabić wolę walki, rywalizację i opór. Potem jak ludzie staną się już potulnym byłem, wyhoduje się z tego bydła absolutnie lojalne psy. Problemem jest niestety to, że mieszkamy z Niemcami na jednej farmie. I to co wprowadzono w ich zagrodzie, Bruksela wprowadzi również w naszej. U nas mało kogo się obrzezuje, ale mogą na początek zakazać przekuwania uszu dziewczynkom. A potem oczywiście sportów walki, i innych, gdzie dzieci mogą nabawić się kontuzji.
 • @rip LunarBird CLH 03:01:36
  Wyzywasz mnie , bo czujesz sie bezpieczny z dala ode mnie, anonimowo,za ekranikiem, prawda? Czy bylbys taki odwazny, zeby twarza w twarz ze mna wyzwac mnie od "idiotow", pieniaczu?
 • Niemieckie sądy myślą chujem.
  "Taka zmiana narusza interesy dziecka, nie pozwalając mu później na podjęcie swobodnej decyzji o swej przynależności religijnej"- czytamy w ogłoszonym we wtorek wyroku sądu w Kolonii.

  Najwyraźniej sąd w Koloni uważa, że poglądy kształtują się w chuju. Pewnie również chujem myśli. A więc chuju z Koloni, przyjmij do wiadomości, że ludzie myślą mózgiem.
 • @Leszy 13:28:04 TWOJ WPISIK - DOWOD ZE NIEMCY MAJA RACJE
  Twoj irracjonalny, ziejacy bezsilna nienawiscia wpis wydaje sie dowodem na to, ze decyzja niemieckiego sadu byla sluszna.

  Przy okazji, wulgarny jestes jak stara prostytutka z Pragi.
  :)
 • @rip LunarBird CLH 15:43:42
  " Tyle że żadne inne wyznania poza mojżeszowym nie praktykują obrzezania chłopców."
  Łżesz zwyczajnie. Nie wiem , za darmo, czy masz coś z tego? Proszę autora o skasowanie tej kłamliwej wypowiedzi. No chyba że autor lubuje się w kłamstewkach, byle tylko zydom dokopać...
 • @rip LunarBird CLH 18:58:04
  w dodatku dureń. Muzułmanie, ciołku niedoinformowany, obrzezają chłopców. Za trudne? IM WIĘCEJ IGNORANCJI TYM WIĘCEJ AROGANCJI, NIEPRAWDAŻ? I to jest problem w dzisiejszych Niemczech, (z powodu islamskiego chłopczyka zresztą ten wyrok zapadł), a nie jakichs żydków w twojej podswiadomości . Jaskiniowcu...
 • @Pan Marky 00:40:51:"CO MA JEDNO Kto konkretnie A w jaki konkretnie"
  Nie chce mi się tłumaczyć.
 • ble ble
  Ja proponuję żydom zmianę rytuału zamiast obcinać skórkę z fiuta niech OBCINAJĄ SOBIE ŁBY to bardziej humanitarne i mniej ich będzie......
 • @Autor & inni...
  Bardzo dobrze,że weszła ta ustawa!

  Nie wiem,jak można popierać barbarzyństwo!
  Obrzezanie jest barbarzyństwem.Jest stosowane ,nie tylko u Żydów,ale
  w religiach muzułmańskich.Wystarczy przecytac choćby książkę pt"Kwiat pustyni" , napisanej przez Waris Dirie, w jaki sposób to się odbywa,a odbywa się u Muzułmanów u małych dziewczynek,w okropnych warunkach ,bez żadnej higieny,często tępym narzędziem w postaci kamienia,czy żyleti.Wyciana się łechtaczkę, wargi sromowe.Taka dziewczynka,jest później,jeśli przeżyje,bo zdarzają sie wypadki śmierci
  okaleczona na całe życie.Przy każdej mieisączce męczy sie,bo po zaszyciu ma malutką dziurkę,o ciąży nie ma co już wspomniać...

  Ci rodzice,ktorzy mają prawo decydować,stwarzają takim dzieciom w imię religii piekło!!!

  Mała dziewczynka tuż po zabiegu często dostaje krwotoku,kiedy musi iść za potrzebą nie może,dopoki jest żywa rana etc.Wiele z nich nie przeżywa z powodów zakażeń .Autorka książki pisze o tym,co ją spotkało w Somalii,sama też jest ofiarą tych praktyk.Walczy z nimi i założyła specjalną fundację,bo praktyki nei ustają.To nie dotyczy tylko Żydów i tylko chłopców,to jest barbarzyństwo!!!
  Trzeba się temu przeciwstawić!!!

  Nie można w imię relgii tolerować męczarni głównie małych dziewczynek,choć i chłopcy napewno cierpią,a dziewczynki stają się niepełnosprawnymi kobietami...

  Nie wszystkie praktyki można usprawiedliwić religią,podobnie jak okrucieństwo w stosunku do zarzynanych zwierząt,którym podrzyna się gardło z powodów religijnych bez ogłuszenia.

  Tym bardziej,jeśli chodzi o ludzi,których takie praktyki dotyczą!!!

  Czemu sa stosowane,bo niektóre kraje np afrykańskie opierają sie cywilizacji, w imię źle w tym przypadku pojętej tradycji!!!
 • Do przemyślenia
  "Będziemy ich [Polaków] nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym." (srael Singer Dnia 19 kwietnia 1996r. na Swiatowym Kongresie Żydów)

  Przeczytaj sobie autorze powyższy cytat kilka razy, a później pomyśl, czy obchodzi nas problem obrzezania, który przedstawiłeś.
 • @ripLunarbirdCLH 12:09
  "Sąd w Kolonii uznał obrzezanie dzieci z motywów religijnych za podlegające karze uszkodzenie ciała i zakazał takich praktyk"
  ”Postępowanie sądowe dotyczyło czteroletniego muzułmańskiego chłopczyka, który po obrzezaniu zaczął krwawić i zawieziony został przez matkę do szpitala. O przypadku dowiedziała się prokuratura, która uznała zabieg ..."

  Nie ma tutaj mowy o ustawie dotyczącej tylko chłopców,ustawa mówi o dzieciach,nie definjuje płci.
  Ten konkretny przypadek dotyczył chłopca. Nikogo nie obrażam,napewno nie krajów afrykańkich,a Pana
  "piękny sposób bycia i odnoszenia sie poprostu powala" ...
 • @ripLunarBirdCLH 12:09
  Jeszcze jedno.Praktyki Muzułmanów,nie tylko Żydów odbywają sie nadal,
  i dlatego ta ustawa weszła w życie
  Odsyłam pod link dot. tego postu:
  http://niedzisiejszy.nowyekran.pl/post/67050ignorancka-otepialosc-komentatorow-ne
 • @rip LunarBird CLH 15:16:13 KLAMCA I OSZCZERCA, ORAZ TCHORZ
  RE: A co do twojej zawoalowanej groźby że w bezpośrednim spotkaniu byś mnie pobił,


  --- Gdzie ja niby ci tak grozilem? Udowodnij, ze to zrobile.

  Coz za klamca i oszczerca.

  Oraz TCHORZ.
 • @ripLunarBirdCLH 11:25
  Pisze Pan,że mam podać przykład okaleczenia dziewczynki w Niemczech.
  Nie twierdzę,że takie okaleczenie miało miejsce,tylko mówię,iż ta ustawa moglaby takim ewentualnym okaleczeniom zapobiec.Nie obrażam też państw afrykańskich ,tylko mówię o ludziach,prymitywnych ludziach,ktorzy coś takiego robią.Miało to miejsce w Wlk.Brytanii,nie jest wykluczone ,że mogłoby mieć miejsce w Niemczech.Ta ustawa nie definjuje płci,jeszcze raz podkreślam.Mówi Pan,że to kastracja nie obrzezanie.To Pana interpretacja,bo właśnie tak to nazywają - obrzezaniem.Co do wrzucania do jedengo worka,to jest to jak najbardziej zasadne,bo w imię swoich tradycji religijnych wielu Muzułmanów nadal to czyni,a taka ustawa może temu zapobiec,nie tylko w przypadku chłopców.Czy czynią to również w Niemczech,może nie,ale mogą,skoro coraz więcej Muzułmanów się tam pojawia to nie jest to wykluczone.Mogę też spytać,jakie ma Pan dodowy,że nie czynią? Takich rzeczy nie robi głośno,tylko w utajeniu.Nie życzę sobie Panan inwektywów.Nawisem mówiąc skoro tak Pan broni przede wszystkim Żydów,to widzocznie jest Pan z nimi mocno powiązany i dlatego tak to Pana boli,ja akurat nie jestem z nimi związana.
  Nie będę zniżać się do Pana chamskiego poziomu,tak jak słusznie twierdził Starowiejski,kiedy wejdziesz w dyskusje z kimś takim musisz wejśc na jego poziom.
  Co do kłamst,to Pan w nich celuje.,choćby w tym,iż to t y l k o Żydzi stosują obrzezanie,a tak nie jest co niedzisiejszy świetnie Panu udowodnił.
  Odsyłam do jego linku. Jeszcze raz mówię,nawet,jesli nie ma udowodnionych przypadków w Niemczech,to wielu Muzułmanów ten okropny zwyczaj nadal stosuje,i nie jest wykluczone,że zrobiła,albo zrobi to w Niemczech.Zacofanil ludzie,nie baczą na to,czy znajdują się w cywilizownym świecie,nie ma pewności,że czegoś takiego nie zrobili,albo nie zrobią.
  Jeśli nie zroblili,to bardzo dobrze,ale mogą niestety.
  Taka ustawa może w tym pomóc,wrzucanie do jednego worka obrzezanai chłopców i dziewczynek jest jak najbarsiej zasadne!!!

  Co do samych chłopców, to też nie powinno się tego stosować,bo może dojść do np krwotoku,tak jak w przypadku tego konkretnego chłopca.

  Pana tłumczenia,że rodzic ma prawo robić z dzieckiem co mu się żywnie podoba, są błędne,nie ma prawa narażać go na cierpienie,nie ma prawa w imię swoich rytuałów narażać go na wykrwawienie.Wielu rodziców maltertuje swoje dzieci i też są rodzicami.Nie każdy rodzic postępuje słusznie wobec swojego dziecka. Jeśli postępuje na jego niekorzyść,czasem jest potrzebna ingerencja państwa,by się rodzic nad tym dzieckiem nie znęcał.Co do zakazanej transuzji w imię religii,jest to kolejny przykład ciemnoty i zacofania,z który, bardzo żle ,że funkcjonuje.Jeśli można uratować życie,to trzeba to robić,a nie w imię
  religii pozwalać na to ,by ktoś umarł.
  To jest moje zdanie,Pan może sobie mieć inne ,nie ineteresuje mnie to i Pana inwektywy również. Pan uważa,że w imię religii można wszystko robić,, rodzice równeiż mogą wszystko robić ,włącznei z zadaaniem cierpień własnym dziciom,w imię religii,czy obrzeów,to jest Pana zdanie ,ja mam inne.

  Jeszcze jedno nie stosuję odpowiedzialności zbiorowej w stosunku do Muzułmanów,jeśli ganię a nawet potępiam tego typu praktyki,to jest oczywiste,że kieruję swoje słowa do ludzi którzy je czynią,a nie do wszystkich Muzułmanów,tych którzy tego nie robią.Nadinterpretuje Pan moje słowa i przekręca po swojemu.
 • @ripLunarBirdCLH 16:16
  Co do tego,czy mam sobie zrobić dziecko ,czy nie - to odpowiem,że już
  mam dorosle dziecko i nie mam zamiaru mieć ich więcej,a co do innych dzieci,to w przeciwieństwie do Pana,nie uważam,iż rodzice zawsze są dobrzy dla nich,wręcz przeciwnie niektórzy ich z pewnością mieć nie powinni. Co do reszty Pana wywodów,to ja już swoje zdanie wyraziłam,a
  jesli chodzi o konkretne dane,to poprostu nie chce mi się ich w tym momencie szukać, chociaż jakieś dane może Pan znależć pod tekstem neidzisiejszego na ten temat.To nie są pojedyńcze przypadki,a i dyskusji z Panem dłużej prowadzić również nie mam ochoty,bo mi na to szkoda czasu.
  Nie zgadzam się z Panem i to co napisałam wcześniej podtrzymuję.
  Poza tym Pan należy do tzw,osób mających jedynie słuszne racje, a
  z osobami niereformowalnymi nie ma co rozmawiać.Pana porównanie
  chrztu,jakoby mające sie zakończyć przeziębieniem jest poprostu neadekwatne i śmieszne.Chrzest nie jest związany z cierpieniem w żaden sposób.Nawiasem mówiąc,o wierze powinno się decydować w sposób świadomy,bez narzucania przez nikogo,również przez rodziców,dlatego
  człowiek powinien to robić,gdy jest dorosły,a nie powinni decydować o tym rodzice,ale to moje zdanie ,a Pan może mieć inne i tyle.
  Zapyta Pan,czy zadecydowałam o religii swojego dziecka,gdy było niemowlęciem? Odpowiem tak i go wtedy ochrzciłam.Z perspektywy czasu,uważam jednak,że to nie rodzic powinien o tm decydować,tylko dorosłe już dziecko,a Pan nie musi się ze mną zgadzać,to jest moje osobiste zdanie .Od obcych dzieci mi wara,ależ ja nie ingeuję w wychowanie obcych dzieci,twierdzę tylko,że gdy dzieje im się krzywda,państo niestety musi czasem ingerować poprzez system prawny,ja takich ustaw nie wydaję,ale jeśli pomagają w tym, by nie dochodziło do krzywdy dziecka ,to mogę im tylko przyklasnąć.
 • @Niespodzianka 17:56:04
  Slusznie, to nie rodzic powinien decydowac o chrzcie.

  A to ze KrK chrzci niemowalaki jest jednym z dowodow bledow KrK.
 • @ripLunarBirdCLH 00:11
  "Z perspektywy czasu,uważam jednak,że to nie rodzic powinien
  >o tym decydować,tylko dorosłe już dziecko

  "Więc nie jest pani nawet katoliczką. Trzeba było tak od razu. To wiele tłumaczy." - Wysnuwa Pan kompletnie bzdurne wnioski!!!

  To,iż uważam,że to dorosły człowiek powinien poedejmować decyzję w sprawie religii,bo jako niemowlę nie ma świadomości,to wg Pan świadczy o tym,iż nie jestem katoliczką,to jakaś total bzdura!!! Napewno nie jestem dewotką i wolę ateistę od dewoty.Ja mogę z kolei na podstawie Pana żarliwwj obrony Żydów wysnuć wniosek,że Pan nim jest.Nawiasem mówiąc nie jestem antysemitką.Oczywiście mam świadomość o tym,
  że wielu z nich ma kapitał w ręku i władzę,ale to tzw szarego obywatela nic nie mam.

  Co do poglądów,to jak mówi Kapuściński,tylko krowa ich nie zmienia.Ja zmieniłam i uważam,że wiarę każdy powinien wybrać sam,a nie mieć ją narzuconą.Nie ma to nic wspólnego z tym,czy sama jestem wierząca.
  Szanuję ludz innych wyznań np buddyzm,nie uważam też,iż chrześcijaństwo jest lepszą wiarą od innych,które często są dużo od niego starsze.Wysnuwa Pan błędne wnioski,tak jak ja mogłabytm wysnuć,może błędny, może nie wniosek o tym,czy jest Pan narodowości żydowskiej,czy nie,choć jeśli jest Pan przyzwoitym człowiekiem,to mnie to akurat nie przeszkadza,co prawda Pana agresywny język ,któremu Pan w swoich komentarzach dał upust nie świadczy na Pana korzyść.
  Co do tego,czy ktoś ma ograniczać moje prawa w stosunku do mojego dziecka,to powiem iż ono jest dorosłe i ma całkowicie prawo decydować o sobie samo,ja nie mam do tego prawa.

  Nawiasem mówiąc raz zarzuca mi Pan to,iż nie jestem katoliczką,a jednocześnie mówi Pan co innego,jest Pan neikonsekwetny w swojej wypowiedzi.

  "Chrzest nie jest związany z cierpieniem w żaden sposób."-cytat mojej wypowiedzi. Pan zaś mówi-

  -"Ależ ateiści mają diametralnie inne zdanie. W końcu polewa się niemowlaka lodowato zimną wodą."

  Sam Pan przyznaje,że ateiści sądzą inaczej,niż ja ,Zatem raz uważa Pan,że jestem katoliczką,innym razem twierdzi Pan,że jestem ateistką,
  ale to nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia co Pan w tej kwestii sądzi.
  Jestem katoliczką,co nie oznacza,że mogę uwazać ,że dorosły człowiek powinien mieć prawo do decydowania o sprawach światopoglądowych.
 • @ripLunarBirdCLH 02:56
  Wg Pana katoliczką nie jestem,pomimo,że przyjęłam sakramenty kościelne takie jak:chrzest,komunię,bierzmowanie czy ślub.Staram się również żyć przestrzegając 10-ciu przykazań.Wystarczy jednak moje stwierdzenie,iż wg mnie to człowiek dorosły powinien decydować o tym czy chce być ochrzszczony,czy nie i to stwierdzenie wystarcza, że nią nie jestem. No cóż, wierzę w Boga, a nie we wszystko co narzuca mi instytucja jaką jest K.K,nie muszę i nie chcę się ze wszystkimi jej dogamtami zgadzać.Dla mnie ważne jest to,że wierzę w Boga i staram się
  żyć wg tej wiary.Wiele osób zaś wręcz jest zdewociałych,a nie żyją wg tych zasad,bo religia uczy miłości ,by miiłować drugiego jak siebie samego, nie nadużywać imeinia Panna Boga na daremno etc.Jaka to jest miłość wielokrotnie się przekonałam.Nawet tutaj na N.E zamiast miłości są ludzie ,którz wręcz zieją nienawiścią,zatem jesli mam być taką katoliczką,to wolę nią wogóle nie byc.Zaś przywoływanie Boga przez niektóre osoby jest tutaj nagminne w kontekście niemalże każdego postu,dla mnie nie jest to normalne,no ale skoro nie jestem katoliczką,to nie ma mnie się co dziwić...Jeśli mam przebywać z takimi katolikami,co uwielbiają dokopywać drugiej osobie i czerpią ztego niekłamaną satysfakcję oraz nie unzają racji innych osób,to dobrze,że nią nie jestem...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY