Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
659 postów 15 komentarzy

Tusk wystawił Putinowi Lecha Kaczyńskiego ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Premier tłumaczył, dlaczego nie skontaktował się z prezydentem po swojej telefonicznej rozmowie z Putinem (dotyczyła ona wspólnej wizyty obu szefów rządów).

 

Dziwna rozmowa Putina z Tuskiem „Prokuratorom nie udało się w czasie przesłuchania uzyskać jasnej odpowiedzi dotyczącej przyczyn rozdzielenia wizyt. „....”Premier tłumaczył, dlaczego nie skontaktował się z prezydentem po swojej telefonicznej rozmowie z Putinem (dotyczyła ona wspólnej wizyty obu szefów rządów). -Moją intencją było uniknięcie przede wszystkim jakichkolwiek nieporozumień z tytułu uczestnictwa najwyższych przedstawicieli władz polskich podczas uroczystości 70. rocznicy Zbrodni Katyńskiej.Do dnia katastrofy ja nie miałem żadnego sygnału aby prezydent bądź ktoś z jego kancelarii kwestionował sekwencję spotkań tj. mojego spotkania z premierem Putinem a następnie udziału prezydenta w uroczystościach. „...”Premier Donald Tusk zeznał, że o wizycie prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu dowiedział się z mediów. Materiał zgromadzony w śledztwie świadczy, że jego współpracownicy wiedzieli o przygotowaniach głowy państwa wcześniej „...”Premier zeznał, że o wyjeździe prezydenta do Katynia dowiedział się z mediów, po tym jak rzecznik rządu Paweł Graś ogłosił, że Tusk spotka się w czasie uroczystości rocznicowych z ówczesnym premierem Rosji Władymirem Putinem. Szef rządu przyznał, że decyzja Kaczyńskiego nie był dla niego "szczególnym zaskoczeniem". „....( źródło )
 
Proszę zwrócić uwagę na fakt , że gdyby Tusk nie przeprowadził manewru z rozdzieleniem wizyt , to nawet gdyby sam osobiście nie leciał to zginąłby Sikorski i kilka innych wysoko postawionych osób z kręgu Tuska, którzy musieliby towarzyszyć głowie państwa w podróży zagranicznej . Gdyby jednak Sikorski nie poleciał ,to zrodziłoby to podejrzenia ,że ktoś go uprzedził . Rozmowa z Tuskiem bardziej przypomina metodę wystawiania mafii z „Ojca Chrzestnego” Tylko rozdzielnie wizyt mogło otworzyć drogę do Zamachu Smoleńskiego , tylko uzgodnienia Tuska i Putina pozwalały na rozpoczęcie przygotowywań .
 
Tusk w sposób oczywisty knuł za placami prezydenta Polski , o czym świadczy fakt nie powiadomienia go o rozmowie z Putinem . Kluczowym pytaniem jest czy był to przypadek, czy też klasyczne wystawienie Kaczyńskiego.
 
Marek Mojsiewicz
 
Mam na facebook u ponad pięć tysięcy znajomych. Osoby chcące otrzymywać informację o nowych tekstach kliknięcie „lubię to „ na moje stronie publicznej Marek Mojsiewicz

KOMENTARZE

 • seryjny samobójca wkrótce uderzy następny raz..
  to pewne..tu już nie ma zmiłuj się i nikogo znów nioe zdziwi że to będzie piątek wieczor ,a ślepakura zarządzi śledztwo dopiero w poniedzialek,nikt po nim płakał nie będzie ,tak go lubią ..
 • A kiedy rozpoczął się zamach?
  Wraz z wyborem Tuska na premiera. A odpowiedzialność za to Ponoszą ci, co go wybrali!!!
 • Mojsiewicz
  do psychiatry. Natychmiast.
 • @ratus
  "... do psychiatry"

  Łatwo powiedzieć, trudniej uzasadnić.
  Może podejmij wreszcie wyzwanie do tej nierównej walki ... ze samym sobą :)
  Donald Tusk nie pierwszy raz łże jak bolszewicka bura suka ...
 • @1normalnyczlowiek 22:16:17
  nie pierwszy raz łże ??? on zwyczajnie ŁŻE od zawsze...
 • @1normalnyczlowiek 22:16:17
  Uzasadnić jest bardzo prosto. Ludzie zbliżeni do kancelarii prezydenta Kaczyńskiego i "dworu" Tuska jak jeden mąż mówią, że Kaczyński i Tusk byli bliskimi kumplami. Jakubiakowa nie raz opowiadała, jak to Kaczyński wyrażał żal, że nie spotykają sie rodzinami jak dawniej. Często bowiem Kaczyńscy wpadali z wizytą do Tusków i odwrotnie. Na "pan" obaj panowie przeszli na użytek kampanii prezydenckiej 2005, by nie sprawiać wrażenia, że wybór jest pomiędzy bliskimi kumplami. W pałacu prezydenckim Tusk był częstym i mile widzianym gościem. Zażyłość prezydenta i premiera zaczęła się od stanu wojennego.
  Więc niech żaden pacjent nie wybiega z popierdułą, że Tusk mógł wystawić kumpla Putinowi. Psikusy polityczne - owszem; po to weszli do polityki. Ale żeby przyłożyć ręki do śmierci - nigdy.
  Powtarzam: Mojsiewicz do psychiatry (i wszyscy, którym podobne idiotyzmy we łbach się roją) a jak już psychiatra nie przyjmuje, to niech znajdzie najcięższą w domu tacę i niech się pizgnie w glacę.
  pozdrawiam
 • @ratus 22:33:49
  Czy w kancelarii prezydenta śp. Lecha Kaczyńskiego nie wiedzieli, gdzie się udają w podróż, nie wiedzieli, kim jest Putin i jego ludzie?

  Jeżeli ktoś w ogóle wystawił Lecha Kaczyńskiego, to ktoś z najbliższego otoczenia albo jakiś jego doradca. Nikt o zdrowych zmysłach, kto prowadzi taką politykę, jak doradcy i kancelaria prezydenta Lecha Kaczyńskiego nie udaje się w taką podróż, do kraju śmiertelnego wroga administracji Lecha Kaczyńskiego i partii PiS do kraju rządzonego przez byłego kagiebistę.

  I na koniec przypominam, że na pokładzie tego samolotu lecieli również posłanki i posłowie SLD oraz PO. Na przykład mój ulubieniec Karpiniuk, czy dwie wojowniczki z SLD, które kreowały nowoczesny światowy postęp utożsamiany ze światem, aborcji, homoseksualizmu i aborcji na życzenie oraz kandydat na prezydenta Polski Szmajdziński...
 • @Paweł Tonderski 23:09:24
  Świadomość gdzie lecą, to pewnie mieli, ale zdali sie na łut szczęścia. Poza tym Tusk chciał urządzić lemingom przedstawienie pt. "powkurwiajmy Kaczora". Dlatego wizyta była przygotowana na rympał, ruski też poszli na rympał (bo skoro polska strona ma w dupie, to czemu niby ruski maja się gorączkować); do tego doszły warunki atmosferyczne i ciśnienie, by jednak martyrologicznie zakwilić nad katyńskimi grobami... i brak szczęścia. Zazwyczaj takie skuchy sie dodaja, lecz kończy sie na strachu. W tym przypadku weszły w iloczyn i bęc... katastrofa (dla ludzi odmiennej świadomości - zamach).
  pozdrawiam
 • Nawet nie ulega najmniejszej kwesti ze Tuskowa mafia wystawila na odstrzal
  Kaczynskiego tylko slepy i moskalki pacholek tego nie widzi.Wszystkie pozniejsze dzialania po zamachu dokladnie potwierdzaja zdrade Tuska.
 • @Paweł Tonderski
  "Nikt o zdrowych zmysłach ... nie udaje się w taką podróż, do kraju śmiertelnego wroga administracji Lecha Kaczyńskiego i partii PiS do kraju rządzonego przez byłego kagiebistę."

  ... do tego samolotem dopiero co zmodernizowanym na potrzeby takiej podróży.

  "Na przykład mój ulubieniec Karpiniuk ..."

  Mój również ... ale godnie go zastąpił i to natychmiast, Paweł Olszewski.
  http://normalny.nowyekran.pl/post/17681,zaklamana-bolszewicka-twarz-pawla-olszewskiego-twarza-platformy-obywatelskiej
 • @ratus
  "Więc niech żaden pacjent nie wybiega z popierdułą, że Tusk mógł wystawić kumpla Putinowi. Psikusy polityczne - owszem; po to weszli do polityki. Ale żeby przyłożyć ręki do śmierci - nigdy."

  Tej teorii przeczy nie tylko zachowanie człowieka mieszkającego w bolszewickiej strefie oczyszczonej z wszelkich znamion uczciwości, czyli Radosława Sikorskiego alias Dorżnij Watahy, czy też Zalewskiego lub Kluzik Rostkowskiej ale i "grubego" europosła Kamińskiego. Ilość śpiochów w pale się nie mieści ... bez względu na rozmiary pały!

  Pozdrawiam
 • @1normalnyczlowiek 23:56:45
  Ale te pały, jak je pan nazwał były promowane swojego czasu przez PiS. Z jakich powodów?
 • @1normalnyczlowiek 23:56:45
  Konstatuję z przykrością, że obniżasz loty, kolego. Czyżbyś dzielił ludzi na wyznawców i przeciwników Kaczora? Świat nie jest czarno - biały.
  I nie śpiochuj mi w kierunku Miśka Kamińskiego. Akurat z człowiekiem do szkoły chadzałem
  pozdrawiam
 • @ratus 00:25:05
  kiedyś to może i był człowiek ...ale teraz to juz tylko...,ludzki odchód...
 • @Paweł Tonderski 23:09:24
  wszystkim wiadomo jaką kanalią był ten karpiniuk,ukrainiec nienawidzący Polaków ,a ty a jakże,, to mój ulubieniec"...czyżbyś tez był kanalią ,jak obecnie olszewski..???
 • @val 05:59:23
  A co powiesz na neologizm: "valnąć kloca pyskiem"?
  pozdrawiam
 • @ratus 08:17:45
  masz w tym doświadczenie ..to i valisz..pyskiem..a co mniedo tego ..???
 • @ratus 21:52:45
  Uniwersalny komentarz dla oszołomów i lemingów:"ST. LEM : DOPÓKI NIE WSZEDŁEM DO INTERNETU, NIE WIEDZIAŁEM, ŻE W POLSCE JEST TYLU IDIOTÓW!!! DOBE, NIEEEEEE???
 • @ratus 23:30:28
  Wpisz"ekspercie" w google:" zamach warszawski" i przeczytaj, to przestaniesz pisać bzdury typu"kto kogo wystawił"!!!!
 • Mojsiewicz poddaj się eutanazji
  marnujesz ludzkości tlen, a z siebie dajesz gówno
 • Mojsiewicz, chory zwyrodnialcu, lecz się
  kłamstwami nie zmienisz rzeczywistości, PRLowski najemniku
 • @jk zdradził o świcie 09:42:25
  bravo autor...więcej podobnych artykułow ujawniających krętactwa bolszewickich pomiotów..
 • @jk zdradził o świcie 10:33:52
  hi..hi...no autor odnotowal precyzyjne trafienie w czułe bolszewickie pomiotło..
 • @Paweł Tonderski
  "... były promowane swojego czasu przez PiS. Z jakich powodów?"

  Pan nie wie? Pan o to pyta??? Czas dorosnąć, poszerzyć wiedzę a przynajmniej poznać znaczenie takich słów, jak kret, śpioch, agent, kapuś, zdrajca ...
  Proszę nie zapominać, że pośród tych, których wymieniłem, jeszcze nie wymieniłem, m.in. Kazimierza Marcinkiewicza, który był w rządzie PiS-u aż premierem!
  W razie czego, gdyby nie udało się Panu na własną rękę dojść do tego "Z jakich powodów?", to proszę o cierpliwość, gdyż już od kilku dni, w ramach ogólnych przemyśleń akurat z tym związanych, układają mi się poszczególne elementy układanki w jedną całość, którą na pewno przedstawię.
 • @ratus
  "Czyżbyś dzielił ludzi na wyznawców i przeciwników Kaczora?

  Po co wymyślasz teorie i wmawiasz, że to ktoś inny je stworzył?

  "Świat nie jest czarno - biały."

  Ten "argument" jest jednym z wielu stosowanych przez bolszewicką propagandę, chętnie używany od wielu lat przez m.in. czerskich cyngli w ramach michnikologii stosowanej.
  Oczywiście, że świat nie jest czarno - biały, ale w dyskusjach o "świecie" inteligentni, wykształceni ludzie doskonale się rozumieją nawet skracając wypowiedzi, gdyż im nie trzeba jednocześnie podawać całego kontekstu, by zrozumieli o co chodzi. Tacy ludzie wiedzą też, że zasygnalizowanie, uwypuklenie danego problemu nie wyczerpuje tematu i gdyby uznali to za konieczne, to na każdy temat powiedzieliby wielokrotnie więcej, mając świadomość, że i tak nie wyczerpią wszystkich aspektów sprawy ...
  Czyżbyś chciał aby za każdym razem tłumaczyć ci "łopatą do głowy", pisząc elaboraty zawierające opis wszystkich odcieni szarości?

  "I nie śpiochuj mi w kierunku Miśka Kamińskiego. Akurat z człowiekiem do szkoły chadzałem ..."

  No popatrz. Nie tylko w związkach rodzinnych, w związkach krwi może być trafne powiedzenie, że "jabłko nie pada daleko od jabłoni".
  A do tego przypadku pasowałoby więcej takich powiedzeń, m.in.:
  "Kto z kim przestaje takim się sam staje" ...
  Na Twoim miejscu nie chwaliłbym się taką znajomością. Ten osobnik kompletnie się zeszmacił i żaden przyzwoity człowiek nie powinien nawet podawać mu ręki.

  Pozdrawiam
 • @1normalnyczlowiek 12:39:36
  To czemu ludzie, którzy głosują na PiS bardzo często taką decyzję argumentują tym, że to mniejsze zło, i że na razie Polscy nie mają innej alternatywy, i że dla Polaków nie ma żadnej trzeciej drogi? Czyżby to nie jest to, a czym pan wspomniał w swoim komentarzy powyżej? Nie jest to jakiś odcień szarości?
 • @1normalnyczlowiek 12:39:36
  To PiS kreuje w swoich własnych szeregach kretów, śpiochów, zdrajców i agentów? Przecież wyżej wymienieni, to tylko czubek góry lodowej. A może o tym, że ich się najpierw promuje i eksponuje medialnie, aby potem ogłosić ich zdrajcami i agentami, decydują o tym zupełnie inne przesłanki?

  A może tutaj chodzi o to, aby gonić nieuchwytnego króliczka?
 • @Paweł Tonderski
  "Przecież wyżej wymienieni, to tylko czubek góry lodowej."

  Niestety, tu może mieć Pan rację. Znowu kłania się nie przeprowadzona lustracja i dekomunizacja, dzięki którym typki tego pokroju nie znalazłyby oparcia w swojej kreciej robocie. Należy jak najszybciej otworzyć także "Zbiór zastrzeżony" i wreszcie wyeliminować z życia publicznego, z wszelkich decyzyjnych miejsc, wszystkie postkomunistyczne i esbeckie złogi. A jeszcze sporo ich się ukrywa, udając kogoś innego, by gdy "oficer prowadzący" zażąda, zdradzić.

  "A może o tym, że ich się najpierw promuje, aby potem ogłosić ich zdrajcami i agentami decydują o tym inne przesłanki."

  Tylko że kto inny promuje a kto inny odkrywa, że są zdrajcami. Gdyby było inaczej, to takie działania miałaby małe szanse powodzenia - zbyt łatwo można by się połapać w takiej grze. Raczej skłaniam się ku koncepcji, śpiochów i kretów, którzy wypełzają - jak choćby Sikorski czy Marcinkiewicz - gdy zagrożone są interesy wrogów Polski. Uważam, że mechanizm promocji tych, którzy później okazują się śpiochami, kretami, zdrajcami ..., działa tak jak działa mechanizm współpracy świata przestępczego z dawnym aparatem partyjnym i esbeckim - polegający na cichym wzajemnym wspieraniu się w różnych środowiskach, ugrupowaniach, instytucjach. Dzięki temu "ręka rękę myje" a "swój swego chroni" i to bez centralnego sterowania.
 • @Paweł Tonderski
  "... czemu ludzie, którzy głosują na PiS bardzo często taką decyzję argumentują tym, że to mniejsze zło

  Najczęściej tak "argumentują" z prostego powodu, że jest to zwykły zwrot, najczęściej bez negatywnych konotacji a i drugi powód jest tu ważny: Przeważnie "pytający" chcąc właśnie taką odpowiedź usłyszeć, nie daje czasu "odpowiadającemu" na szersza wypowiedź a potem w mediach jest to przedstawiane jako jedyna obowiązująca wersja.

  "...i że na razie Polscy nie mają innej alternatywy, i że dla Polaków nie ma żadnej trzeciej drogi?"

  Przy braku sensownego zdefiniowania lewicy, prawicy, konserwatystów, socjaldemokratów ..., przy sporach o interes narodowy i widząc na każdym kroku upadek państwa, systemu rządzenia, bezprawne działania służb, sądów, prokuratur ..., to jaka może być ta trzecia droga ...
  Taka jaką obierają lemingi?
  http://niepoprawni.pl/files/images/lemingi.preview.jpg
 • @1normalnyczlowiek 12:39:36
  Co do czarno - białego świata wydzieliłeś z siebie gładkie prawdy niczym rycerz Jedi. I niech tak zostanie; niech Moc będzie z Tobą.

  Co do Kamińskiego: czemu uważasz go za szuję? Niech zgadnę. Zdradził Kaczora o świcie? Jarosław, kolego, to nie Lech. Z nim nie da się pogadać jak facet z facetem; trzeba przypełznąć i polizać po sygnetach, a wtedy ewentualnie wywali z siebie dobre rady. Kamiński to zatrybił i oddalił się w kierunku normalności.
  Jeśli chodzi o zdradzanie Kaczora, to nikt nie wywinął większego numeru Kaczorowi niż Olszewski. A głupia tłuszcza kaczystowska czci go niczym bożka. Jak to Kaczor widzi to na przemian chwyta go kurwica i śmiech pusty.
  pozdrawiam
 • @zibi 09:33:49
  Ale o co konkretnie Ci chodzi, kolego zibi? Określ się zamiast cedzić farmazony niczym wróżka.
  pozdrawiam
 • @ratus
  "... czemu uważasz go za szuję?"

  Szuja? To zbyt sympatyczne określenie do tego typu osobników. Nie odbieram nikomu prawa do zmiany poglądów - choć w jego przypadku nie o zmianę poglądów chodziło. Każdy może odejść od ludzi i z miejsca, w który działał nawet wiele lat. Ale jeśli ktoś odchodzi i opluwa tych, których jeszcze niedawno traktował jak przyjaciół, to nazwanie bolszewickim ścierwem takiego nie ma w sobie ani odrobiny przesady. Podobnie zachował się Radosław Sikorski i Paweł Zalewski. A mogli odejść i pokazać co potrafią w nowym miejscu, w nowej partii. Niestety to kompletne prymitywy, nie tylko moralne i etyczne, dlatego swoją karierę potrafią budować jedynie na kłamstwach i szkalowaniu innych. Zachowują się gorzej niż prostytutki.

  http://normalny.nowyekran.pl/post/66188,michal-kaminski-z-pjn-uznal-adama-michnika-za-psychicznie-chorego

  "... Kamiński to zatrybił i oddalił się w kierunku normalności ..."

  Współczuję Tobie, jeśli ten kierunek uważasz za zbliżanie się do normalności. Przecież komuchy z PZPR i SLD były bardziej godne szacunku i mniej byli szkodliwi dla Polski, niż zakłamani działacze Platformy Obywatelskiej z Tuskiem, Komorowskim, Borusewiczem na czele.

  Pozdrawiam
 • @ratus
  "Co do czarno - białego świata wydzieliłeś z siebie gładkie prawdy ..."

  Gdyby nie było takiej potrzeby, nie pisałbym "oczywistych oczywistości". Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że ja raczej nigdy nikomu nie zarzucam, że coś widzi czarno biało, że czarno-biało interpretuje, nawet nie zarzucam, że ktoś coś upraszcza. Każdy ma prawo wypowiadać się jak chce - jego problem, czy zostanie właściwie zrozumiany, oszczędzając słowa. A jeśli krytykuję, nawet ostro, to dlatego że nie zgadzam się, by ktoś dzięki właśnie skrótowości wypowiedzi, wciskał ewidentną ciemnotę, kłamstwa lub konfabulacje a w ślad za tym nie idzie nawet namiastka argumentów merytorycznych.

  Pozdrawiam
 • @1normalnyczlowiek 17:57:09
  Patrzysz na świat jednym okiem. Otwórz drugie.
  pozdrawiam
 • @ratus
  "Otwórz drugie."

  Nie mogę ... Patrzę z przymrużeniem oka na świat.
  To tylko takiemu Dworakowi się wydaje, że jak pokaże świat w 3D, to automatycznie zyska na wiarygodności. A przecież, oszust zawsze zostanie oszustem ... bez względu na to, jak bardzo będzie starał się zamydlić rzeczywistość.

  Pozdrawiam
 • @ratus 14:21:17
  Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem,to przestań pisać bzdury na NE i spadaj na portal GÓWNOPRAWDA, bo tam jest duzo miejsca dla takich "pisarzy"!!!!
 • @zibi 23:17:12
  Moje pisanie, kolego, to forma rehabilitacji. Jak byłem pacholęciem potrącił mnie indyk i od tej pory potrzebuję pomocy mądrych ludzi.
  I tu pytanie: pomożesz mi zrozumieć, co masz na myśli, czy zostawisz mnie bezradnego jak Mariolkę za remizą?
  pozdrawiam
 • @1normalnyczlowiek 22:45:18
  Uparty jesteś.
  To w sumie dobrze; facet musi bronić swoich przekonań. Przyjdzie czas - otworzysz drugie oko.
  pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY