Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
659 postów 15 komentarzy

Sondaż .32 procent Tuska sprawcami zapaści Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wojciechowski "Albo pójdziemy ku państwu nadzoru biurokratycznego, politycznego i propagandowego, albo ku wolnościowemu

 

Sondaż „Gdyby wybory parlamentarne odbyły się na początku lipca wygrałaby je Platforma Obywatelska uzyskując 32 proc. głosów - wynika z sondażu zrealizowanego przez Zespół Badań Społecznych OBOP w TNS Polska. PiS mogłoby liczyć na 23 proc. głosów, SLD na 8 proc.Poparcie na poziomie 5 proc. odnotowały Ruch Palikota i Polskie Stronnictwo Ludowe” ...”Poza Sejmem znalazła się Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro, a także ugrupowanie Polska Jest Najważniejsza, którym kieruje Paweł Kowal. „....(źródło)
 
Depopulacja , drakoński podatki, gigantyczne bezrobocie , coraz więcej ludzi , miliony żyjących w nędzy, w tym trzy i pól miliona dzieci .Polacy okradani przez oligarchię II Komuny barbarzyńskimi podatkami , aby zarobić na chleb stali się według organizacji międzynarodowych najdłużej i najciężej pracującym narodem na Ziemi . Polska jest jednym z największych eksporterów neopańszczyźnianej siły roboczej na świecie .
 
I nic . 32 procent społeczeństwa stoi murem za człowiekiem, który ukradł milionom polskich dzieci dzieciństwo , znaczone głodem i skrajną biedą , który budując eksploatacyjny system ekonomiczny II Komuny ukradł milionom Polaków pracę i warunki do normalnego życia ,który wyzyskiem ekonomicznym pozbawił Polaków , polskie rodziny szczęścia jakim są dzieci , który skazuje często ich głodem i upodleniem milionów robotników przymusowych za granicą .
 
Możemy mówić o politycznym obłędzie, o politycznej chorobie psychicznej. Można nazwa to „syndromem 30 procent „ , bo tyle Tusk ma żelaznego elektoratu . Lub o innym syndromie opisanym przez zachodnich analityków . Syndromie Korei Północnej . Socjalistyczni bandyci rządzący, a raczej okupujący Korę Północną doprowadzili do skrajnej nędzy większość społeczeństwa , a parę milionów zagłodzili na śmierć . Paradoksalnie dzięki temu zwiększyli kontrolę nad społeczeństwem i utwierdzili w lojalności grupy ,których śmierć głodowa ominęła .
Na czym polega „syndrom 30 procent „, czy syndrom „ Korei Północnej „
 
Urzędnicy i grupy im pokrewne żyjące na garnuszku reżimu pomagają nomenklaturze w eksploatacji ekonomicznej społeczeństwa oraz utrzymaniu go w posłuszeństwie. Powodem do tych haniebnych , antyhumanitarny i sprzecznych ze zdrowym rozsądkiem postaw jest paniczny lek , że jeśli reżim upadnie to Kaczyński nie dopuści do dalszej eksploatacji społeczeństwa i pozbawi ich uprzywilejowanej pozycji , zlikwiduje budujący się system kastowy.
 
Kim Dzong Il , bo o tego kryminalistę posiadającego Koreę Północną chodzi patrzył jak z głodu umiera prawie dwa miliony ludzi. Wykorzystał to aby jeszcze bardziej wzmocnić swoją władzę nad swymi niewolnikami . Wzmocnić lojalność uprzywilejowanych grup.
 
To jak wiele krzywdy te 32 procent robią Polsce najlepiej ilustrują rozważania Wojciechowskiego , czy Łysiak na temat budowy przez II Komunę pełnego systemu totalitarnego .
 
Wojciechowski tak argumentuje , ilustruje zjawisko pełzającego totalitaryzm III RP ... „Albo pójdziemy ku państwu nadzoru biurokratycznego, politycznego i propagandowego, albo ku wolnościowemu. „...”Na pewno jednak państwo nie służy większości – przeciwnie, zabiera obywatelom coraz więcej wolności i pieniędzy, krok po kroku idąc ku kontroli typu totalnego „...(źródło)
 
Łysiak „Czemu tedy ta postpeerelowska wolność wydaje się coraz większemu odłamowi społeczeństwa jej zaprzeczeniem, swoistym totalizmem?Miękkim, bo miękkim (nie rozstrzeliwują, nie torturują, nie zsyłają), lecz jednak ludzie mają prawo czuć pewien niepokój, gdyżkażdy zbrodniczy totalitaryzm zaczynał się od wersji „soft”, stosując łagodneśrodki nadperswazji i quasi–przymusu „....”„Już podczas ­pierwszej­ pielg­rzym­ki do ­wolnej ­Polski­Jan Paweł II wyrażał­ obawę,­ że­ zwycięstwo nad ­to­talitaryzmem ­może okazać ­się ­porażką­(…) ­Podczas ­wystąpienia ­w­ pol­skim­ parlamencie­w­1999­rokuwyrażał ­nie­pokój o ­to ,­ że­ polska demokracja może zamienić́ ­się ­w zakamuflowany totalitaryzm. ­W ­tych ­sło­wach­obecna ­była ­świadomoścí­ nadciągającej przegranej …...(źródło)
 
Marek Mojsiewicz
 
Mam na facebook u ponad pięć tysięcy znajomych. Osoby chcące otrzymywać informację o nowych tekstach kliknięcie „lubię to „ na moje stronie publicznej Marek Mojsiewicz
 

KOMENTARZE

 • kto wierzy w te sondaże ???
  chyba juz NIKT !!! NIE DAJCIE SIĘ ZWYCZAJNIE NABIERAĆ...popatrzcie tylko kiedy sie one pokazały ,po wizerunkowej klęsce Tusaka ,to podwyżki ,a to oświadczenie PAPIEŻA,a to wyjazd amerykańskiego ambasadora zwiazany z morderstwem PETELICKIEGO ,MUSIAŁO SIĘ TO UKAZAĆ !!! aby choć trochę zakłamać sytuację ,generalnie jest inaczej ..34% jest dla PISu ,17 % dla platformy...
 • a może to jest lojalność skazańca, który całuje po rękach katów za to,
  że pozwolono mu być na końciu kolejki do kaźni ?

  Wiele lat łamałem sobie głowę nad motywami znajomych, którzy głosowali na reżim.

  W ogóle nie sposób z nimi dyskutować, ze starymi przyjaciółmi !!!!

  Dochodzę do wniosku, że jest to nawiązanie do mentalności złodzieja, który zwietrzył okazję i ma wszystko w dupie, byle ukraść i odnieść to swoje tymczasowe zwycięstwo.

  Dzięki reżimowi poznaliśmy, ilu współobywateli jest amoralnych.
 • @val 12:29:11
  marzyciel,

  niestety, większość narodu to gnoje, to ludzie zadowleni z tego, że nie idą dziś do gazowej łaźni, tylko ich sąsiedzi.

  Poczytajcie sobie pierwszą połowę Pianisty, lub inne wspomienia z obozów zagłady. Są ludzie i ludziska, niestety, i tych ostatnich jest znacznie więcej.
 • PROBLEMEM NIE JEST TE 32 % FANATYCZNYCH TUSKOMATOŁÓW ALE 50 % OTĘPIAŁYCH OLEWACZY :)))))
  Marek Mojsiewicz:
  "..."Sondaż „Gdyby wybory parlamentarne odbyły się na początku lipca
  wygrałaby je Platforma Obywatelska uzyskując 32 proc. głosów - wynika z
  sondażu zrealizowanego przez Zespół Badań Społecznych OBOP
  w TNS Polska....."
  ====================================================

  Do propagandowych ogłoszeń post-esbeckiej "sondażowni" jaruzela

  i kiszczaka - OBOP - trzeba podchodzić z dużą rezerwą.

  Jeżeli jednak przez przypadek miałaby ona ogłosić prawdę to i tak

  jak zwykle największym problemem Polski jest te 50 % tępaków, którzy

  pod wpływem ubekistańskich łże-mediów (tefauenów, polsatów, tefaupenów

  GWien, onetów, wprostów, pollityk, der niusłików, der dzienników itp. )

  olewają wybory dając szansę tym tuskomatolskim 32 procentom wybierać

  ciągle wermahtowo-polszewicką, malwersyjną bandę Matoła i Bula -

  antypolskich pachołków niemiec i rosji.
 • @Zgreed66 12:05:06
  No.(noł)
  To mrzonki. Nigdzie i prawie nigdy historycznie nie było tak, że udało się zmobilizowac 100% i to jeszcze wszystkich dotąd nieaktywnych po jednej stronie.
  Sukcesem było by ruszyć 30-50% dotąd nieaktywnych. Wynikiem dobrym 10-20%. Tego nie udaje sie zrobić. Mało tego, przeczuwam, że fala "wiary w możliwość zmiany/poprawy", a nawet "uniesienia" przemija. W następnych wyborach grupa mających w dupie "ten cyrk" może być nawet większa, a nieudolność "naszych" szeroko rozumianych i ich wzajemne walki tylko ten trend pogłębią.
 • @Torin 12:43:00
  rzeczywistość ,ta szara rzeczywistośc wszystko wyprostuje,bez obaw...
 • @Zbigniew-Grzymski 12:34:05
  "... największym problemem Polski jest te 50 % tępaków ..."

  Uważam że nie zmobilizujemy nikogo poprzez obrażanie i obrzycanie inwektywami. A jeżeli chcemy zmobilizować choć 1% Polaków do uczestnictwa w wyborach to raczej innymi metodami.
  Chyba że chcemy mieć zawsze na kogo zrzucić winę za to co się dzieje.
 • . Jak tworzy się polityczny matriks?
  Sondaże przeprowadzane na zamówienie polityków, to rzeczywiście sama najprawdziwsza prawda. A jeżeli weźmiemy jeszcze pod swoją uwagę to, że najprawdopodobniej wybory w Polsce od lat są fałszowane, to rzeczywiście sondaże w takim przypadku są wiarygodne i trzeba im ufać.

  Już w dniu dzisiejszym mogę podać państwu wyniki przyszłych wyborów do polskiego parlamentu, rządzić w Polsce będzie dalej PO albo SLD razem z Palikotem w koalicji i z PSL-em, rolę patriotycznej opozycji będzie grał nadal PiS, być może wspólnie z polskim Jobbikiem z tzw. Ziobrystami.

  No chyba, że wybuchnie w Polsce kontrolowana rewolucja lub wybuchnie wojna z naszymi odwiecznymi wrogami z Iranu lub z innego arabskiego kraju, jest również możliwa wojna z Rosją, ale ta decyzja jest w rękach syjonistów z USA, którzy mają teraz w ręku wyniki śledztwa smoleńskiego. Wszystko zależy od tego, co się będzie im najlepiej opłacało. Może jeszcze upaść Unia, może również dojść do upadku strefy Euro, no ale do tej pory trzeba robić geszefty i uprawiać lichwę, przecież zawsze można wykreować kolejny Wielki Kryzys lub jakąś kolejną wojenkę.

  Połowa Polaków uprawnionych do głosowania od lat bojkotuje wybory polityczne w Polsce, no ale to nie przeszkadza klice rządzącej naszą Ojczyzną, dla nich nadal są ważne wiarygodne wyniki sondażów.

  Do końca trzeba mieszać w głowach polskiemu społeczeństwu wiarygodnymi wynikami sondaży, przeprowadzonymi na wybranej losowo grupie 1000 Polaków.

  Przed tym wszystkim, jednak powstaną nowe wyniki sondażowe, na które powoła się bloger Mojsiewicz. :)

  p.s.

  Czy pan jest za tym, aby Polska wyszła z Unii, czy jest pan za tym, aby Polska ukróciła w Polsce dominację banków z zagranicznym lichwiarskim kapitałem, które działają w Polsce ponad prawem i nie są w żaden sposób kontrolowane przez polski rząd? Czy jest pan za tym, aby z Polski przegonić na cztery wiatry ludzi związanych z Bankiem Światowym i Funduszem Walutowym?

  Proszę odpowiedzieć na moje pytania. :)
 • Jesli te sondaże to prawda...
  To conajmniej 30% ludzi w Polsce to zombie które chodzi w demonicznej hipnozie poddanej przez media reżimowe... Jesli MY jako media niezależne nie dotrzemy i nieuswadomimy reszty społeczeństwa przed wyborami to obawiam sie ze Polacy bedą żywić sie korzonkami tak jak w Korei Północnej. Druga sprawa bardzo istotna to fałszowanie wyborów czyli: 1.Komisje wyborcze powinny być tworzone z niezależnych członków oraz zagranicznych obserwatorów . 2.Tak jak w Meksyku na karcie wyborczej kazdy oddany glos winien byc potwierdzony odciskiem kciuka. 3.Kazdy biorący udział w wyborach powinien być w jakiś sposob symbolicznie nagradzany np.jakies bilety do kina czy teatru lub coś w tym stylu...
 • @Zbigniew-Grzymski 12:34:05
  "jak zwykle największym problemem Polski jest te 50 % tępaków"


  Huju zachowuj się i odzywaj o Polakach z należytym szacunkiem. Bo ci kiedyś jaja urżniemy żydowski, niemiecki, czy jakikolwiek inny śmierdzielu.
 • BRAWO NOWY EKRAN !!:)) BRAWO ŁŁ !!:)) - OTO "NE" SIĘGNĄŁ WRESZCIE ONETOWO-GW-NIANEGO DNA !:)))))))))
  vortex:
  "...Huju zachowuj się i odzywaj o Polakach z należytym szacunkiem. Bo ci kiedyś jaja urżniemy żydowski, niemiecki, czy jakikolwiek inny śmierdzielu...."
  =================================================

  Brawo NE !!:)) BRAWO ŁŁ !!:))

  wreszcie wsi-owo-esbecko-putinowo-tuskinowy rysztok :))

  zapanował na NE z pomocą jego adminów.

  A rysztokowe łajno typu "vortex" dzięki "tolerancji" i "otwarości" NE

  może się bezkarnie panoszyć na tym "patriotycznym" portalu :))))
 • @Zbigniew-Grzymski 14:22:52
  Przecież pan wielokrotnie w swoich komentarzach sięgał dna. Na dodatek wielokrotnie pan obrażał w nich Polaków, tylko dlatego, bo nie są tych samych pisowskich poglądów co pan.

  To, że ktoś nie głosuje, ponieważ jego zdaniem nie ma dla niego odpowiedniej opcji politycznej, z tych które nam zaoferowano, to że ktoś nie popiera partii, w którą pan jest wpatrzony, nie upoważnia pana do tego, aby kogoś takiego nazywać zdrajcą, ubekiem, hołotą, czy gnojem...


  Jak można będąc samemu Polakiem innych Polaków nazywać gnojami, hołotą, Polactwem, pożytecznymi idiotami?
 • @Zbigniew-Grzymski 14:22:52
  Napisz Grzymski, dlaczego cię tak nazwał. Nie pochwalam tego, co napisał ten człowiek, ale to jest skutek twojego internetowego chuligaństwa. Natrafiła kosa na kamień.
 • @Zbigniew-Grzymski 12:34:05
  zgoda,

  zdziwienie tylko budzi, że jest ich aż 32%,
  zapewne koresponduje to z tym, że 32% żyje powyżej minimum socjalnego.
 • @Wolnyczlowiek 13:47:20
  To nie są żadni zombie, tylko syci grabieżcy,

  tak to jest, jeśli przyjdzie jakiś barbarzyńca, i zabierze jednym, a da drugim, to ci ostatni go po rękach całują, i mają gdzieś, że wzbogacili się poprzez rabunek. I zupełnie ignorują fakt, że jutro może przyjść ich kolej.
 • @Paweł Tonderski 14:52:00
  Podobnie, krótko i treściwie skomentowałem poniższy tekst interesariusza.

  "niestety, większość narodu to gnoje"

  Niestety już ktoś usunął mój krótki, treściwy i adekwatny tekst.
 • @interesariusz z PL 14:59:54
  Zapewniam pan, że się pan myli, wielu ludzi w Polsce żyjących w nędzy też nie interesuje się polityką i nie chodzi na wybory. Ale nie jest przy tym wyznawcami PO, SLD, PSL-u czy PiS-u albo Ruchu Palikota...

  Oni wychodzą z założenia, że kto by nie rządził w Polsce to im nie pomogą, że nic dla nich nie zrobią, że dzięki temu ich sytuacja się nie poprawi. Są obojętni i polityków kojarzą z hipokryzją, zakłamaniem, obłudą, złem, kłamstwem i korupcją.
 • @vortex 15:03:45
  zazwyczaj nie posługuję się takimi określeniami,
  ale nerwy puszczają, poziom dyskusji na nE się stacza,
  no i wreszcie w miarę jak się nam pętla na szyi zaciska,
  coraz bardziej odczuwam nienawiść, tak nienawiść, do tych wszystkich
  moich kolegów ze szkolnej ławy, którzy niegdyś wydawali się normalni,
  a teraz ważniejsze jest dla nich klika srebrników, niż los kraju,
  kraju, który za PRLu wydawał się nasz, chociaż pod ruskimi.

  Wstydzę się ich, nazywam ich też tak w życiu prywatnym, pozrywałem znajomości z wszystkimi gnojami.
 • @moher 15:06:17
  Pan też widzę kocha Polskę i aż z pana bije ta miłość do swoich rodaków i Polski. No i na koniec jeszcze, to Szczęść Boże. :)
 • @
  Dziwi mnie jedno, nie moge spotkac wsrod swoich znajomych kogokolwiek kto glosowal by albo glosowal na PO. O ile moge rozumiec ze komus wsyd sie przyznac ze glosowal na PO, o tyle zakladam ze nikt juz nie chce na nich glosowac.

  Jestem mloda osoba, pracuje, pytam sie nie tylko rodziny ale i osob z pracy. I pytam moich znajomych jak ich rodziny glosuja i nie moge trafic na kogos kto deklaruje chec glosowania na PO.

  TO GDZIE ZYJA CI POLACY - TE 32 % ??????????????????
 • @Dr nightel 15:19:28
  Czy pan wie, ilu Polaków jest zatrudnionych w administracji państwowej, związanej z PO i PSL-em? To jest armia ludzi, którzy z tego korzystają, a ZUS, US, UC, OFE, banki, firmy ubezpieczeniowe, samorządy, ludzie związani z tzw. fundacjami i funduszami i programami unijnymi, polskojęzyczne media, straż miejska...

  Kiedyś była klika sanacyjna, dzisiaj mamy klikę pookrągłostołową.
 • @Zbigniew-Grzymski 12:34:05
  Widzę, że poruszył Pan już kwestię OBOP. Polecam niewtajemniczonym zaznajomić się z prawdziwą historią tej instytucji, oraz przyswoić sobie informacje na temat manipulowania opinią publiczną.

  A swoją drogą ciekawe na jak dużej próbie statystycznej przeprowadzano sondaż.
 • @moher 15:06:17
  cytat z Biblii (Mat. 7:3–5): A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?
 • @Dr nightel 15:19:28
  a ja mogę tych, co głosowali przeciw PO, policzyć na palcach, reszta to zajadłe PO, no ale jestem z wrocka.
 • @Zgreed66 12:05:06
  Kiedy ludzie, podobno w większości inteligentni, zrozumieją, że OBOP , CEBOS i inne "dziadowskie firmy z epoki PRL, są sponsorowane prze agenturę i sprzedajne MENDIA!!! jedyną firmą, która przewidziała podwójne zwycięstwo PIS w 2005 r, była firma PGB-Polska Grupa Badawcza, ktora robiła badania NA ULICY a nie przez telefon z wybranymi ok 1000-1500 osobami!!!Podawanie takich wyników jest zwykłą manipulacją i liczeniem na wiarę lemingów i oszołomów!!! Uwaga do p. Mojsiewicza; co to ma znaczyć:" mam na facebook u ponad 5000 znajomych".
 • PO wygra kolejne wybory ?
  TAK ! wygra bo tłum głupi a wybierają ci ustawieni "Tuskomatołki"
  ale 3 wygrana doprowadzi do krwawego przewrotu bo co innego słyszymy,co innego widzimy a jest jeszcze inaczej.Nie da się tego zrobić sondażem ani klakierami na forum chyba że będą płacić za lizanie szyby za którą się bawią kolesie PO.
 • Tusk otrzymał władze od dwu taklich co ukradli księżyc na żądanie prezesa nowojorskiej Ligi Przeciwko zniesławianiu ("Żydów")
  i po zwycięstwie fcrontu jedności we wsparciu naszości, wojny z Irakiem POPiSowo gebelsowskimi kręgami podejrzeń i gruntowym Kamińskiego ziobrohakiem na koalicjantów niegodnych przyszłego współojca lizbońskiego i warszawskiego ratyfikatora traktatu UE może się obawiać tylko żali za profanację Wawelu. Społeczeństwo jest tak pasożytniczo zniewolone i skołtunione jak mieszkańcy lubelskich gett, którzy na komendę swych funkcyjnych śpiewali "marszalek Śmigły Rydz nie nauczył nas nic przyszedł Hitler Złoty nauczył roboty"
 • GRUPA TRZYMAJĄCA ŁŻE-SONDAŻE RZĄDZI UMYSŁAMI OTĘPIAŁYCH OLEWACZY :)))
  Kalarepiak:
  "@Zbigniew-Grzymski 12:34:05
  Widzę, że poruszył Pan już kwestię OBOP. Polecam niewtajemniczonym zaznajomić się z prawdziwą historią tej instytucji, oraz przyswoić sobie informacje na temat manipulowania opinią publiczną.
  A swoją drogą ciekawe na jak dużej próbie statystycznej przeprowadzano sondaż."
  ===============================================

  Geneza tych esbeckich "sondażowni" (OBOP, CBOS, GfK Polonia,

  Pentor itp.) wielokrotnie opisywana była przez niezależnych dziennikarzy

  na niezaleznych portalach.

  Jednak prosty, niekumaty i "nie-wyborczy" lud :)) zje wszystkie sondaże

  jakie mu ubekistańskie media pod gębę podstawią :))

  Bardzo dobry i ciągle aktualny (nawet jeszcze bardziej aktualny) artykuł

  napisał na ten temat Piotr Lisiewicz.
  .............................................................

  http://www.bibula.com/?p=1286
  Oto fragment:

  Grupa trzymająca sondaże – Piotr Lisiewicz

  Sondaże mogą zniszczyć lub wylansować kandydata na prezydenta, zdymisjonować ministra, a nawet skasować niewygodny telewizyjny program.

  Tymczasem w polskich sondażowniach rządzą ludzie z powołanego przez Wojciecha Jaruzelskiego w stanie wojennym „mundurowego” CBOS, który był orężem generalskiej junty. Dziś zasiadają we władzach OBOP, Pentora, PBS i IPSOS. Stworzyli też od podstaw GfK Polonia. Publikujemy dziś dziennikarski raport, który pokazuje, jak działa patologiczny układ, na który składają się wzajemne powiązania sondażowni, mediów oraz medialnych ekspertów. Mechanizm, który czyni z polskiej demokracji zabawkę w rękach postkomunistycznej oligarchii.
  Legendarny punkowy zespół Dezerter śpiewał w 1987 r. piosenkę "Szwindel": "Postawią sobie pomnik bohatera/ Wybiorą sobie nowego premiera/ Stworzą nowy system polityczny/ I będą dumni, że jest demokratyczny/ Znowu szwindel szykują nowy/ Znów chcą się dobrać do twojej głowy".

  Żyjemy w kraju, w którym demokrację niszczy szwindel. Jest nim przeżarta patologicznymi powiązaniami piąta władza, bo tak nazywa się ośrodki badania opinii publicznej. Władza sondażowni jest ogromna. – Za pomocą sondaży można zniszczyć kandydata na prezydenta lub szanse partii politycznej na władzę. Można zdymisjonować ministra, ogłaszając, że tego chcą ludzie. Można skasować niewygodny program telewizyjny, podając fałszywe informacje o jego odbiorze przez widzów – mówi socjolog, dr Włodzimierz Petroff.....................................
  ..............................................
  .............................................
 • @Paweł Tonderski 14:52:00
  Paweł Tonderski:
  "@Zbigniew-Grzymski 14:22:52
  Napisz Grzymski, dlaczego cię tak nazwał. Nie pochwalam tego, co napisał ten człowiek, ale to jest skutek twojego internetowego chuligaństwa. Natrafiła kosa na kamień."
  ==============================================

  Ty "Tonderstein" nie raz swoimi wypowiedziami demonstrowałeś chamstwo

  i chuligaństwo dlatego nie podniecaj się tym tchórzliwych, smrodliwym

  kacapskim wsi-owo-esbecko POlszewickim łajnem o nazwie "vortex" :)))

  które zarabia na życie bluzgając w "wirtualu" bo w "realu" zmiażdżyłbym

  to g.... w ciągu sekundy jak czerwonego karalucha :))))))
 • @interesariusz z PL 14:59:54
  interesariusz z PL:
  "........zdziwienie tylko budzi, że jest ich aż 32%,
  zapewne koresponduje to z tym, że 32% żyje powyżej minimum socjalnego.........."
  =============================================

  Myślę, że to nie jest 32 % ale mniej. Poza tym na pewno nie minimum

  socjalne ma tu decydujące znaczenie. Znaczna częśc tego elektoratu to

  esbolstwo i wsi-ostwo (Bul jest przecież "wsi-owcem") z rodzinami a więc

  byli funkcjonariusze z PRL i ich pochodne, którzy drżą o swoje lukratywne

  emerytury. Następna liczna grupa to potomkowie sprowadzonej przez

  stalina żydo-komuny, którzy się rozmnożyli jak szczury :)) do tego dochodzą

  urzędasy z państwowego aparatu władzy z rodzinami, których też jest ze 2

  miliony, następna liczna grupa to kryminaliści i więźniowie, którzy w 99 %

  zawsze glosują na POlszewię oraz na Matoła i Bula no a reszta to

  rzeczywiście tępactwo, asocjalny element i dywersyjne, sterowane z

  zagranicy mniejszości typu RAŚ, Graś i upa :)))
 • Sondaże w okresie letnim nie mają sensu
  Ludzie powyjeżdżali, czyją się odprężeni, jest piękna pogoda, do tego niedawno było Euro, jako Polska się sprawdziliśmy, stąd wzrasta liczba osób zadowolonych z rządu. Realną wartość będą miały sondaże jesienne, powrócimy do "tańców godowych polityków" wtedy zobaczymy realny układ sił.

  Jednak Jarosław Kaczyński od dłuższego czasu drepcze w miejscu otoczony przez ludzi kompletnie wyzutych z pomysłów. "Jaki rząd jest zły" i Smoleńsk to od dawna ograne tematy, nie zwiększą poparcie. Strzał w in-vitro jest znowu nośny tylko dla trwałego elektoratu PiS, aborcją i in-vitro ekscytowaliśmy się kilka lat temu, teraz każdy ma swoje zdanie i nikogo do jego zmiany politycy nie przekonają.
  Nie sądzę jednak aby udało się PiS doprowadzić do upadku tego sejmu przed końcem kadencji.
 • Tak właśnie jest,
  wąska grupa ludzi w Polsce żyje ponad stan z reszty niewolonych rodaków,takie są fakty.
 • Przywróćmy karę śmierci dla złodziei z Peło.
  W Chinach za machlojki dyrektor zakładu pracy mógł zostać skazany na karę śmierci.Czy nie lepiej u nas zastosować podobną karę dla złodziei w rządzie Peło.
 • @Zbigniew-Grzymski 19:14:55
  możliwe, że wszyscy których wymieniłeś, głosują za PO,

  ale to nie oddaje prawdy,

  że na po głosują też i ci, którym się wydaje, że zostali awansowani na klawiszy, czyli ci, którzy mają powyżej średniej.
 • umoczeni
  A może te 30% głosujących za PO, oznacza że tyle ludzi umoczonych jest w układ i porażka w wyborach oznaczałaby ich odejście od koryta?
 • Wszyscy...
  To takie proste...
  http://kindow.nowyekran.pl/post/14709,geny-lub-raczej-ich-brak

  Jak ma być dobrze?
 • PRZYJDZIE DZIEŃ ZAPŁATY TUSKOMATOŁOM !
  Będzie wtedy bieda ale i wyjątkowa determinacja do walki o wolność !
 • @val 12:29:11
  Valuś, jakie sandarze, jakie poparcie, znowu im się komputery na 2 godziny zawieszą, przy wyborach i będzie git, 30% dla tych i 30% dla tych reszta dla paligłupka i miiiero-kaliszo-mafii, o piździelcach z PSL już nie wspomnę.

  Nie jestem tu żadnym agitatorem, ale tylko KNP jest alternatywą dla bandy czwogra

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY