Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
659 postów 15 komentarzy

Stan rewolucyjny Niemcy wyprowadzają Bundeswehrę na ulice

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obawiam się ,że za ostatnia decyzja Trybunału Konstytucyjnego Niemiec pozwalająca użyć czołgów, samolotów , wyrzutni rakietowych , bo to są te „militarne środki walki” chodzi o coś więcej

 

Trybunał konstytucyjny w Karlsruhezezwolił Bundeswehrze na prowadzenie działań z użyciem sprzętu bojowego na terenie Niemiec. Pozostawił jednak kilka zastrzeżeń ograniczających możliwość użycia wojska na terenie kraju.Pierwsze przymiarki do złagodzenia bardzo restrykcyjnego prawa dotyczącego użycia Bundeswehry na terenie Niemiec podjęto już w 2006 roku. Wtedy trybunał zezwolił na „wyprowadzenie wojska na ulice” w wypadku stanu nadzwyczajnego, czyli do „zwalczania zorganizowanych i wojskowo uzbrojonych grup powstańczych”....”Obecny wyrok uchwalony stosunkiem głosów 15:1 zezwala wojsku na użycie „militarnych środków walki” w operacjach antyterrorystycznych. „..(źródło)
 
 
Źle jest w Europie w tym w Niemczech .Ponieważ czas działania fanatyków politycznej poprawności był długi podatkami oraz udanym atakiem i rozbiciem rodziny w ciągu kilkudziesięciu lat zmniejszono drastycznie rodzimą populację. Było to związane z polityka wyludnienia propagowaną przez Klub Rzymski ( więcej)
 
Do zasadniczego jednak wyludnienia nie doszło. Wyniszczoną biologicznie ludność rodzima zastąpili imigranci . Co ciekawe pomoc socjalna jest tak skonstruowana ,że nie wystarcza na wychowanie i wykształcenie młodego człowieka , wystarcza jedynie na wychowanie go na robotnika i kolejnego beneficjenta . Imigranci, w większości muzułmanie nie akceptują zachodniego permisywnego stylu życia, zbudowali całkowicie osobne pod względem religijnym, kulturowym społeczeństwo alternatywne .
 
Niemcy bankrutują. Najlepiej widać to na przykładzie niespotykanej wcześniej zapaści organizacyjnej Niemiec „O 1,2 mld euro wzrosły koszty budowy nowego berlińskiego lotniska. Na wyłożenie tych pieniędzy przez lokalne rządy zgodę musi wyrazić Bruksela
To wzrost o ok. 30 proc.  Zakładano , że budowa nowego lotniska pochłonie 3,1 mld euro. Otwarcie portu zapowiadane na marzec 2013 roku zostało po raz trzeci w ciągu ostatnich dwóch lat przesunięte.”....(źródło )

 
Koszty utrzymania niemieckiego państwa i administracji szybko rosną a kończą się pieniądze na zasiłki , wysokie podatki pozostają . Kryzys właściwie po tych pięciu latach swojego istnienia zaczyna się pogłębiać. Niemcy już w 2006 roku aby stłumić rozruchy , których z jakiś powodów się spodziewały zdecydowały się użyć armii na ulicach niemieckich miast. Obawiam się ,że za ostatnia decyzja Trybunału Konstytucyjnego Niemiec pozwalająca użyć czołgów, samolotów , wyrzutni rakietowych , bo to są te „militarne środki walki” chodzi o coś więcej. O przewidywane załamanie się państwa niemieckiego w jego formie republiki demokratycznej ,co prawda fasadowej . Jakie to musi być terrorysta, jeden, czy 20 że Niemcy chcą wysłać przeciwko niemu czołgi i samoloty. To tylko pretekst pod jakim Bundeswehra uzyskała prawa do pacyfikacji ludności cywilnej na terenie Niemiec . Jeśli zaistniej powód, czyli powstanie ludności to oznaczać będzie potencjalny wojskowy zamach stanu . Niemcy szybkim krokiem idą w stronę państwa totalitarnego wzorowanego na Sparcie w którym germańskie elity będą eksploatować resztę społeczeństwa, a każda oznaka niezadowolenia będzie bezwzględnie pacyfikowana.
Polecam celem uzupełnienia tekst o rozpoczętym intensywnym zbrojeniu się Niemiec. (więcej)

 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz

KOMENTARZE

 • MaRCO_CON
  28 LUTEGO 2008 ROKU w Niemieckim Parlamencie w Monachium odbyło się posiedzenie poświęcone Traktatowi Lizbońskiemu. Na spotkaniu tym profesor Schachtschneider z uniwersytetu w Noremberdze wydobył na światło dzienne dotychczas przemilczany paragraf.
  Profesor wyjaśnił, że ów nieznany paragraf oznacza, że wraz z ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego przywrócona zostanie w Europie kara śmierci. Kara ta nie jest zapisana w żadnym osobnym traktacie lecz jako przypis, ponieważ wraz z traktatem reformującym Unię Europejską, akceptujemy również Kartę Praw Podstawowych która mówi, że nie ma kary śmierci - lecz później jest przypis który mówi o wyjątkach
  Pozbawienie życia nie będzie uznane za sprzeczne z tym artykułem (czyli zakazem kary śmierci - przypis Redakcja), jeżeli nastąpi w wyniku użycia siły, która jest co najmniej absolutnie niezbędna:
  a) w obronie jakiejkolwiek osoby przed bezprawną przemocą;
  b) w celu wykonania zgodnego z prawem zatrzymania lub uniemożliwienia ucieczki osobie zatrzymanej zgodnie z prawem;
  c) w działaniach podjętych zgodnie z prawem w celu stłumienia zamieszek lub powstania.'
  Ponadto Kraj/stan może stworzyć klauzulę dla kary śmierci w odniesieniu do czynów popełnionych w czasie wojny lub nadciągającego zagrożenia wojną; taka kara będzie zaplikowana tylko w instancjach (ułożonych) w ramach prawa i w zgodności z jego klauzulami.'

  źródło http://naszeblogi.pl/31570-stan-rewolucyjny-niemcy-wyprowadzaja-bundeswehre-na-ulice#comment-899374
 • A MOŻE CHODZI O EWENTUALNE ROZRUCHY W NOWYM LANDZIE ??:))))))
  ".....Jakie to musi być terrorysta, jeden, czy 20 że Niemcy chcą wysłać
  przeciwko niemu czołgi i samoloty. To tylko pretekst pod jakim Bundeswehra
  uzyskała prawa do pacyfikacji ludności cywilnej na terenie Niemiec . Jeśli
  zaistniej powód, czyli powstanie ludności to oznaczać będzie potencjalny
  wojskowy zamach stanu . Niemcy szybkim krokiem idą w stronę państwa
  totalitarnego ....."

  ==============================================

  A może tylko chodzi o zabezpieczenie się przed anarchiczną

  ludnością nowego landu, który ma być przyłączony :)))

  a który to land oddziela od nich już tylko geograficznie rzeka odra :)))
 • @Zbigniew-Grzymski 15:33:59
  Co pana tak śmieszy?
 • @Marek Mojsiewicz
  "„Trybunał konstytucyjny w Karlsruhezezwolił Bundeswehrze na prowadzenie działań z użyciem sprzętu bojowego na terenie Niemiec."

  W granicach z 1918, albo 1942...
 • @Marek Kajdas 20:56:50
  bardzo trafna uwaga. Dziekuję
 • @Skanderbeg 15:56:53
  Ja umiem strzelać-miałam piątkę ze strzelania. To żadna filozofia.

  Ale strzelanie nie będzie Polakom potrzebne.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY