Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
659 postów 15 komentarzy

Duda namawia Komorowskiego do obalenia Tuska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kilkanaście lat temu pokazał to prezydent Lech Wałęsa, zmieniając rząd Jana Olszewskiego. Pamiętamy, jak został zmieniony.  Na pewno nie chodziło wtedy o sprawy teczek. Wszystko jest możliwe, rząd sam się może podać do dymisji.

 

Piotr Duda „Jeśli ten rząd nie chce prowadzić dialogu społecznego, to jedynym wyjściem jest zmiana rządu „...”Kilkanaście lat temu pokazał to prezydent Lech Wałęsa, zmieniając rząd Jana Olszewskiego. Pamiętamy, jak został zmieniony.  Na pewno nie chodziło wtedy o sprawy teczek. Wszystko jest możliwe, rząd sam się może podać do dymisji. Już nie takie rzeczy działy się w krajach Unii Europejskiej” ….”- Jeśli ten rząd nie chce prowadzić dialogu społecznego, to jedynym wyjściem jest zmiana rządu – „.....”Miesiąc temu w Bułgarii nikt nie sądził, że rząd może podać się dymisji. Parę demonstracji i rządu pana premiera Bułgarii nie ma - „...(źródło)
 
Joanna Ćwiek „Zdaniem politologa Rafała Chwedoruka (także z UW) rozgrywki Dudy mają na celu osłabienie pozycji szefa rządu. – Stąd jego zbliżenie do Komorowskiego, Schetyny i tej części PO, „...(więcej)
 
Gowin „Fakt, że poparcie dla PiS po przejściu do opozycji cały czas utrzymuje się na poziomie 25 – 30 proc., to zasługa charyzmy Jarosława Kaczyńskiego.”...”A Komorowski ma charyzmę?Jest kompletnie innym przykładem polityka...Czyli pozbawionym charyzmy? ) ..(więcej)
 
Olszewski „ Olszewski. 1992 i 2005 Bunty wobec Układu Okrągłego Stołu „....”W porozumieniach Okrągłego Stołu zawarta jest zasada, że nowa demokratyczna polska państwowość będzie budowana w oparciu o struktury PRL. Ta zasada została zakwestionowana w wyborach 4 czerwca 1989 r. przez większość Polaków. Tzw. strona solidarnościowo-opozycyjna nie skorzystała z tej okazji, aby odrzucić porozumienia i podyktować własne warunki odbudowy państwa. W rezultacie po przeszło 20 latach dominuje w naszym życiu politycznym nie tylko mentalność, ale także konkretne struktury i układy personalne z tamtego okresu. Próby zmiany tego stanu rzeczy podjęte w 1992 r. przez pierwszy rząd powołany po wolnych wyborach do parlamentu, a potem w 2005 r. po wyborze Lecha Kaczyńskiego na urząd prezydenta RP zakończyły się niepowodzeniem. W rezultacie mamy dziś w Polsce swoistą hybrydę prawno–ustrojową, w ramach której instytucje demokratycznego państwa prawnego współegzystują z personalnymi i organizacyjnymi układami postkomunistycznej proweniencji. „.....(więcej )
 
Rybak tak pisze o Dudzie „Jego charyzmę jedni porównują z  Lechem Wałęsą, inni z Andrzejem Lepperem.Ten sam słuch społeczny, ta sama umiejętność porywania tłumów. Działanie na emocje słuchaczy. ...(więcej
 
-------
Mój komentarz
 
Duda „  Na pewno nie chodziło wtedy o sprawy teczek. „ To zdanie najlepiej świadczy o tym po czyjej stronie stoi Duda . Lepper wylansowany, aby wesprzeć Millera, Duda lansowany , aby wesprzeć II Komunę . Co chciał uzyskać Duda domagając się obalenia rządu z jednej strony i zaciekle zwalczający Kaczyńskiego. Przecież samo obalenie nic nie da . Ktoś musi utworzyć nowy rząd . A jeśli nie Kaczyński to kto .
 
Duda dał odpowiedź . Rządy Platformy obali ...Platforma . Masowe protesty, po których Tusk składa dymisję na ręce Komorowskiego . Pozorny trium Dudy , faktycznie pyrrusowe zwycięstwo polskiego robotnika . Komorowski powierza misje tworzenia rządu....Platformie. Rękami Dudu nomenklatura II Komuny zrobi ruch , które pozwolę utrwalić status quo . Już widzę jak Duda pacyfikuje wpadających w coraz większą nędzę robotników obiecując im ,że nowy premier, na przykład Schetyna , czy inny figurant Układu „zrobi im dobrze „ . Oligarchia dostanie znowu czas na dalsze okradanie Polaków, a będące na jej usługach lewactwo w tym czasie dokończy przewrót ideologiczny i kulturowy.
Duda odmóżdża Solidarność .Zwalczając Kaczyńskiego i Obóz Patriotyczny de facto zdradził polskich robotników . Bo jedyne co może Polakom, polskim robotnikom , polskim rodzinom zagwarantować byt to nie są taktyczne drobne ustępstwa dotyczące koryta , ale likwidacja patologicznego systemu , likwidacja socjalizmu .
 
Doskonale wiedzieli o tym robotnicy I Solidarności. Wtedy jej doradcami byli ludzie , którzy w większości byli za obaleniem ustroju . Teraz cichymi doradcami II Solidarności , Dudy są ludzie , którzy dążą do utrzymani II Komuny u władzy , do pogłębienia ekonomicznej eksploatacji polskich rodzin .
 
Duda walcząc z kultem politycznym prezydenta Lecha Kaczyńskiego , „olewając” Zamach Smoleński wyrwał polskim robotnikom kły. Mdłe strajki, pozbawione głębszego politycznego przesłania .
 
Duda próbuje wykastrować polskich robotników . Zrobić z nich masę , dla której koryto jest najważniejsze .
 
Przypomnę tylko jeszcze werbalne stwierdzenie Dudy że Solidarność to związek chrześcijański. Udaje mu się jednak spacyfikować polskich robotników i nie dopuścić , aby Solidarność zaangażowała się realnie w sprawę in vitro, czy małżeństw homoseksualnych.
 
Duda „- Ale "Solidarność" to związek chrześcijański, oparty na społecznej nauce Kościoła i każdy, kto do nas przystępuje, nawet jak się z tym nie zgadza, wie, na jakich wartościach się wzorujemy - stwierdził przewodniczący.  - Dlatego jako katolicy nie akceptujemy związków homoseksualnych. „...(źródło)
 
Duda „ Solidarnośćto nie jest związek lewicowy ani prawicowy,jest to związek chrześcijańsko-pracowniczy.Nie będziemy wasalem żadnej partii, ale będziemy współpracować dla dobra Polski - „....”Dodał, że obecnawładza powinna jak najszybciej odejść, bo rząd Donalda Tuska jest przeciwko społeczeństwu. „...(więcej )
 
video „Nocna zmiana-cały film” . Film Kurskiego .Kulisy Obalenia rządu Jana Olszewskiego
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
„Jest sposób na sprawdzenie, czy kryminalista w przyszłości jeszcze raz wejdzie w konflikt z prawem. Badania wykonano z udziałem prawie setki więźniów „.....”Jeżeli teoria dr. Kenta Kiehla z Mind Research Network znajdzie potwierdzenie, będzie to przełom w polityce traktowania przestępców, w szczególności recydywistów. Zdaniem naukowców już teraz, przy użyciu rezonansu magnetycznego można odczytać z aktywności mózgu, czy badany człowiek ma skłonność do popełnienia przestępstwa. „.....”jest coś, co wyróżnia osoby skłonne do recydywy. To widoczna w badaniu mniejsza aktywność tzw. kory przedniej zakrętu obręczy. Osoby z niższą niż przeciętna aktywnością tego regionu aż dwukrotnie częściej kolejny raz popełniały przestępstwo niż ludzie pod tym względem „normalni”. …..”– Nie tylko zyskujemy narzędzie pozwalające przewidzieć, kto popełni przestępstwo po raz wtóry, a kto nie, ale również daje nam szansę skierowania takich ludzi na odpowiednią terapię.Kent Kiehl twierdzi, że możliwe jest nawet zwiększenie aktywności kory przedniej zakrętu obręczy.– Czeka nas jeszcze wiele pracy, jednak ten kierunek badań może sprawić, że nasz system wymiaru sprawiedliwości stanie się skuteczniejszy – mówi dr Walter Sinnot-Armstrong, profesor etyki i filozofii z Duke University.”...(źródło )
 
Amber Lyon. To nazwisko dziennikarki CNN, która oskarżyła stację o to, że wymuszała na niej fabrykowanie informacji, które oczerniłyby Syrię oraz Iran. Lyon dodaje przy tym, że zmuszano ją również do pomijania informacji niekorzystnych dla Waszyngtonu. Według dziennikarki tego typu cenzura to stała metoda w amerykańskich mediach, a sam proceder nie dotyczy jedynie CNN „...(źródło )
 
video „Nocna zmiana-cały film” . Film Kurskiego .Kulisy Obalenia rządu Jana Olszewskiego
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 

KOMENTARZE

  • Autor.
    Pan pewnie byłby zadowolony, gdyby jakiś nastepny paligłup zaczął budować opozycję wobec tego NIEŻONDU I NIEUDACZNIKA RYŻEGO MATOŁA, NIEMIECKIEGO ŻYDA.Na razie zostały poczynione pierwsze kroki i nagrania z Basenu Narodowego ,pokazaly, kto nami NIEŻONDZI!!! Ta banda nieudaczników i dyletantów powinna odejsć i zostać uczciwie osądzona i wsadzona do pierdla!!!!!!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY